Άραξος με ΜΜΜ;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
καλά δεν ντρεπονται λίγο? 8Ε για χείριστες υπηρεσίες και όποτε θέλουν δρομολόγια. δηλ πληρώνεις 15Ε για πηγαινε-ελα Λονδίνο και 16Ε για Πάτρα-Αραξο.. έρχεται και η σειρά τους να αντιμετωπίσουν τον ανταγωνισμό..
8 ευρώ είναι πήγαινε- έλα, είναι 4 ευρώ η διαδρομή. Για την ώρα ανταγωνισμός υπάρχει μόνο από τους ταξιτζήδες με 50 ευρώ τη διαδρομή!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Μη μου πεις οτι όλα αυτά τα έκανες φορώντας στολή batman :shock:
Πού τέτοια γούστα! Είχα τέτοιο άγχος για το πόσο φουσκωμένη είναι η χειραποσκευή (πρώτη φορά με ryan) που κάθε τόσο έβγαζα κι ένα ρούχο και το φορούσα (παλτό, κασκόλ, μπλούζα...). Τελικά ούτε "κουτί" ελέγχου είχε ο Άραξος και πήγα και ζεστα- ζεστά ντυμένη στους +5 μόλις βαθμούς που συνάντησα μόλις βγήκα από το Stansted :haha:
 

cosmostar45

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ΒΟΗΘΕΙΑ!

8 ευρώ είναι πήγαινε- έλα, είναι 4 ευρώ η διαδρομή. Για την ώρα ανταγωνισμός υπάρχει μόνο από τους ταξιτζήδες με 50 ευρώ τη διαδρομή!!!
ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 24. ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΠΑΤΡΑ. ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΙΣ 8.30 ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ 11.30 ΘΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ. Η ΠΥΛΗ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 12.55. ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΕΛ ΑΧΑΙΑΣ; ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Δε διαβάζουμε το τι γράφει από πάνω, προτού πατήσουμε ποστ;
 

Attachments

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 24. ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΠΑΤΡΑ. ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΙΣ 8.30 ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ 11.30 ΘΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ. Η ΠΥΛΗ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 12.55. ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΕΛ ΑΧΑΙΑΣ; ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
Κατ' αρχάς, απόφυγε τα κεφαλαία, απαγορεύονται στο forum. Φοβάμαι ότι αν συμβει μια στραβή στο δρόμο και καθυστερήσεις κανα 10λεπτο, κινδυνεύεις να χάσεις την πτήση. Εχεις σκεφτεί να πάρεις κανένα δρομολόγιο από Πύργο για Πάτρα νωρίς το πρωί;
 

cosmostar45

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
συγγνώμη

Κατ' αρχάς, απόφυγε τα κεφαλαία, απαγορεύονται στο forum. Φοβάμαι ότι αν συμβει μια στραβή στο δρόμο και καθυστερήσεις κανα 10λεπτο, κινδυνεύεις να χάσεις την πτήση. Εχεις σκεφτεί να πάρεις κανένα δρομολόγιο από Πύργο για Πάτρα νωρίς το πρωί;
με λεωφορείο. φεύγει απο το κτελ καλαμάτας στις 8.30 το πρωι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Δεν έχει δρομολόγιο νωρίτερα; Αν είσαι κατά τις 9 το πρωί στην Πάτρα θα πάρεις το λεωφορείο στις 9.15 και θα είσαι νωρίς νωρίς. Μπορεί να βάζουν και λεωφορείο στις 10.30
Μπορεί να είναι λίγο εξτρίμ, αλλά αν φύγεις με το πρώτο πρωινό για Κόρινθο, αλλάζεις για Πάτρα και είσαι πριν τις 9 Πάτρα. Πάντως το ταξίδι το'χεις σίγουρο έτσι!
 

cosmostar45

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω

Δεν έχει δρομολόγιο νωρίτερα; Αν είσαι κατά τις 9 το πρωί στην Πάτρα θα πάρεις το λεωφορείο στις 9.15 και θα είσαι νωρίς νωρίς. Μπορεί να βάζουν και λεωφορείο στις 10.30
Μπορεί να είναι λίγο εξτρίμ, αλλά αν φύγεις με το πρώτο πρωινό για Κόρινθο, αλλάζεις για Πάτρα και είσαι πριν τις 9 Πάτρα. Πάντως το ταξίδι το'χεις σίγουρο έτσι!
ευχαριστω για τη βοηθεια αλλα νομιζω οτι θα μεινω σε γνωστο το βραδυ πριν για να ειμαι πιο σιγουρος για την ημερα πτησης :)
 

Stealth

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Hello,

Τελικα μαλλον υπαρχει παρκινκ ετσι?

Γιατι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να παω με τα ΜΜΜ...
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδιά υπάρχει δωρεάν πάρκινγκ ασφαλές όσο το Βενιζέλος. Από νέα εθνική έχει πινακίδες... Πολύ εύκολο
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Παιδιά υπάρχει δωρεάν πάρκινγκ ασφαλές όσο το Βενιζέλος. Από νέα εθνική έχει πινακίδες... Πολύ εύκολο
Να και μια σαφή και ξεκάθαρη είδηση! :clap:
Ητανε ανάγκη να φθάσουμε στην 12η σελίδα?
(Θα ητανε πιο σαφη βέβαια άμα εβαζες περισσότερες λεπτομέρειες.)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom