Άραξος με ΜΜΜ;

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Moυ έχετε βάλει φοβερή ιδέα με το προβληματισμό σας για τον Άραξο..Κάθομαι που κάθομαι αυτή τη περίοδο στη Πάτρα,εύκολα το κάνω πειρατικό το car.. Να σημειωθεί πως στα μέλη του forum (ενεργά παρακαλώ) θα υπάρχει έκπτωση ..Να τονίσω πως επιτρέπεται μια χειραποσκευή/ατομο..Μην το κάνουμε και κάρο!Μέχρι να ξυπνήσει το ΚΤΕΛ θα έχω κονομήσει!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το ότι το ταξί για το αεροδρόμιο παίρνει πιο πολλά... και απο την ryanair για το ΠΑΤΡΑ-ΛΟΝΔIΝΟ,
είναι $#^@%#&$@%$#.
O ταρίφας δεν τσεπώνει κρατικές επιχορηγήσεις όπως η Ryanair με τη θρασύτατη μονοπωλιακή πολιτική της.
 

salepitzis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ήδη τα έχουν ποστάρει. Τώρα, σου φαίνονται βολικά :D;
μχμ. κορυφαία! Για Λoνδινο πετάει 12:45. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να προλαβω φυσικα το 2ο δρομολογιο, οπότε πάμε στο πρώτο. 5:45?
Και θα αραξω 6 ωρες στο αεροδρομιο να πινω καφεδες στο ΚΨΜ?
:mad::mad::mad:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
μχμ. κορυφαία! Για Λoνδινο πετάει 12:45. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να προλαβω φυσικα το 2ο δρομολογιο, οπότε πάμε στο πρώτο. 5:45?
Και θα αραξω 6 ωρες στο αεροδρομιο να πινω καφεδες στο ΚΨΜ?
:mad::mad::mad:
Εμενα προσωπικα αυτο δε μου φαινεται απαραιτητα κακο:haha::haha:

Εμεις παντως απο Αθηνα τι θα μπορουσαμε να κανουμε ..να ερθουμε με αμαξι και να το παρκαρουμε-παρατησουμε καπου εκει?Καμια ασφαλεια να υποθεσω?
Ουτε υπαρχει κατι φυλασσομενο εκει?:(
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Συμφωνω με thimio8663! πειρατικο καρ! Μια χειαραποσκευη, για να μπει στο πορτπαγκαζα εξτρα χρεωση, κλεινουμε ηλεκτρονικα, γιατι τηλεφωνικα υπαρχει εξτρα χρεωση! Θα υπαρχει και δυνατοτητα ασφαλισης του ταξιδιου, γιατι μπορει να μας ερθει να παμε για καφε ή για ποτο και να ακυρωσουμε το ταξιδι!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Πήρα τηλέφωνο, είπαν 25 ευρώ από Κ Αχαϊα έως Άραξο, εννοείται ότι είναι διπλή ταρίφα εκτός οικισμού...
Το θέμα είναι ότι μόλις μου άλλαξαν ώρες πτήσης, φτάνω 11.50 το πρωί τελικά :shock:
μη σκας...αν δε πεταω εκεινη την ωρα θα χτυπησεις τηλεφωνο,θα μεινεις εκει στο πολιτικο αεροδρομιο και θα σας πεταξω εγω μεχρι την αχαγια:)

αλλη μια προσφορα του φορουμ:D:D:D
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πέρασα σήμερα απ' τα ΚΤΕΛ και είδα ότι υπάρχουν καθημερινά δρομολόγια από Πάτρα για Μετόχι που είναι πολύ κοντά στον Άραξο. Δε ρώτησα αλλά ίσως το συγκεκριμένο δρομολόγιο να σταματάει στο αεροδρόμιο ή πολύ κοντά σ' αυτό.

Sent from my iPod touch 4G using Travel stories
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.118
Likes
41.405
μη σκας...αν δε πεταω εκεινη την ωρα θα χτυπησεις τηλεφωνο,θα μεινεις εκει στο πολιτικο αεροδρομιο και θα σας πεταξω εγω μεχρι την αχαγια:)

αλλη μια προσφορα του φορουμ:D:D:D
Χίλια ευχαριστώ για την ευγενική προσφορά! Ειδικά αν πρόκειται για πτήση, δε λέω ποτέ όχι!:D:bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χίλια ευχαριστώ για την ευγενική προσφορά! Ειδικά αν πρόκειται για πτήση, δε λέω ποτέ όχι!:D:bleh:
Επιμένω! Να ελέγξεις πρώτα σε τι πετούμενο θα μπεις! :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και να μην μπαίνεις ποτέ σε ξένα αεροπλάνα!!! :haha::bleh:
Μα εννοείται! Αυτό είναι προϋπόθεση εκ των ων ουκ άνευ!
Μόνον στα δικά μας πετούμενα ανεβαίνουμε! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.802
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom