Γαλλία Ένα Παρίσι και για μένα!

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
(taver σε προειδοποιω, μη διαβασεις παρακατω!) Δεν ξερω ειλικρινα τι άλλο μπορει να υπαρχει εδώ, στο 11ο διαμερισμα οσον αφορα τα μουσεια η τα πασης φυσεως αξιοθεατα, ξερω όμως στα σιγουρα ότι εδώ υπαρχουν επιλογες του Παριζιανικου nightlife.
Τυχερή είσαι, τίποτα το SOS.:) Αλλά το Oberkampf είναι στα σύνορα με το 3ο... Και το nightlife στο 3ο....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
ποιος ειπαμε οτι ειναι ο αργυρης?
Καλά απόλο το post εσύ το αγόρι συγκράτησες; :bleh::bleh:

Λοιπόν ο Αργύρης είναι ένα πραγματικό Παριζιάνικο αξιοθέατο.. Φοιτητής στο Παρίσι.. και πολύ εξυπηρετικός... Θυσία έγινε ο έρμος για να μας συνοδεύσει τα βράδια στις mojito-εξορμήσεις μας ώστε να μην πάθουμε τίποτε βρε αδερφέ...
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
συγκρατησα και το τυπακι απο το μαλι, αλλα ειπα να ρωτησω πρωτα για τα εγχωρια και μετα να επεκταθουμε...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλα Δωροθεα πολυ ωραιο το παρισι σου! Και συμφωνω με Vario,πρεπει να ξαναπαω και τριτη φορα στο Παρισι για να δω αυτα που μας περιγραφεις!

Αλλα εγω θα σε ρωτησω με τη τσιμπλα στο ματι και πινατε μπυρες με τον Αργυρη; Και οπου και αν πας,ειτε Βαρκελωνη,ειτε Παρισι,νομιζω και Ροδο παντα εχεις να μας πεις και για καποιον! Μου αρεσει go on! Θα περιμενουμε και απο Φλωρεντια!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αλλα εγω θα σε ρωτησω με τη τσιμπλα στο ματι και πινατε μπυρες με τον Αργυρη; Και οπου και αν πας,ειτε Βαρκελωνη,ειτε Παρισι,νομιζω και Ροδο παντα εχεις να μας πεις και για καποιον! Μου αρεσει go on! Θα περιμενουμε και απο Φλωρεντια!!!
Ε ρε και να διαβάζει travelstories ο Αργύρης τι γέλιο έχει να πέσει....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Γιατί βρε ταβερ? Δεν λέω και τίποτε κακό... το μυαλό της Chrikky τα διαστρέφει όλα και τα παρεξηγεί... Αλλωστε, είναι αλήθεια, ότι στο Παρίσι (και φαντάζομαικαι αλλού στο εξωτερικό) υπάρχει αλληλεγγύη μεταξύ των μελών της ελληνικής εστίας.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Γιατί βρε ταβερ? Δεν λέω και τίποτε κακό... το μυαλό της Chrikky τα διαστρέφει όλα και τα παρεξηγεί... Αλλωστε, είναι αλήθεια, ότι στο Παρίσι (και φαντάζομαικαι αλλού στο εξωτερικό) υπάρχει αλληλεγγύη μεταξύ των μελών της ελληνικής εστίας.
το παιδι απο το μαλι ειναι "επιτιμο" μελος της ελληνικης εστιας κι αυτο να φανταστω? :cool:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Ρε Doritija μα κανείς να μην καταλαβαίνει ότι κάνεις ρεπορτάζ όπου και να πας...μα τι άνθρωποι είναι τούτοι! :bleh: Συνέχισε παρακαλώ! :bleh:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Η συγκεκριμένη αφήγηση εξελίσσεται σε cult!!! Από το 'Τρίο της Μπελβίλ', στο 'Κουιντέτο' της!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.924
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom