Όμορφες διαδρομές στο Ν. Ηρακλείου

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θα επιστρέψω όμως, διότι έχω αφήσει κενα...
Πόσες φορές σκοπεύεις να επιστρέψεις; Για να καλύψεις τα κενά θες πολύυυυ καιρό στην Κρήτη! Ένα τζιπ-μιά σκηνή και δρόμο...γύρω γύρω για 1 μήνα τουλάχιστον!! Εγώ σπούδαζα 5 χρόνια εκεί και πάλι εχω αφήσει κενά, παρόλο που είχα αμάξι απο το πρώτο έτος... Έχει πολλά να δεί κανείς...
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Πόσες φορές σκοπεύεις να επιστρέψεις; Για να καλύψεις τα κενά θες πολύυυυ καιρό στην Κρήτη! Ένα τζιπ-μιά σκηνή και δρόμο...γύρω γύρω για 1 μήνα τουλάχιστον!! Εγώ σπούδαζα 5 χρόνια εκεί και πάλι εχω αφήσει κενά, παρόλο που είχα αμάξι απο το πρώτο έτος... Έχει πολλά να δεί κανείς...
Όσες φορές χρειαστεί...ώσπου να πάθω κορεσμό!:clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον και τις πληροφορίες!Πέρασα ένα καταπληκτικό δεκαήμερο στην Κρήτη, δεν περιορίστηκα μόνο στο Ν. Ηρακλείου, (διότι στις διακοπές μου προσπαθώ να δω όσο πιο πολλά γίνεται, γι' αυτό όταν γυρνώ θέλω κι άλλη άδεια για να ξεκουραστώ...) αλλά έκανα και μία εκδρομούλα προς Άγιο, Ελούντα, Πλάκα, Σπιναλόγκα και ξόδεψα και ένα τριήμερο στο Ν. Ρεθύμνου, διότι έπρεπε να δώ τη φίλη μου "Rethimno"!Θα επιστρέψω όμως, διότι έχω αφήσει κενα...
Και βεβαια θα επιστρεψεις....τι να δεις σε δεκα μερες δεν προλαβαινεις και πολλα πραγματα !!
Ασε που εχασες τα καλλιτερα.....δεν εμεινες και πολυ στο Ρεθυμνο για να τα δεις ολα...θα χαρω να τα ξαναπουμε !!!!!

Τωρα σειρα εχει τον αλλο μηνα η ΑΝΕL
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.253
Μηνύματα
885.132
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom