Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Χαχαχα γελάω με την όλη περιγραφή , όντως παίζει η λύση σου να είναι πιο αποτελεσματική από τη σκούπα!
Η πατέντα ανήκει δικαιωματικά στην @MarieAries που καθάρισε τη μπουγάδα στο τελευταίο ταξίδι και έκλεισε το υπερφορτωμένο μας βαλιτσάκι!
Και διαθέτει βεβαίως βεβαίως τα κατάλληλα προσόντα :bleh:
 
Last edited:

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.501
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Η πατέντα ανήκει δικαιωματικά στην @MarieAries που καθάρισε τη μπουγάδα στο τελευταίο ταξίδι και έκλεισε το περφορτωμένο μας βαλιτσάκι!
Και διαθέτει βεβαίως βεβαίως τα κατάλληλα προσόντα :bleh:
αχαχαχαχα, και συνεχίζεις να με κάνεις ρεζίλι, και ας έχει τελειώσει το ταξίδι!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Η πατέντα ανήκει δικαιωματικά στην @MarieAries που καθάρισε τη μπουγάδα στο τελευταίο ταξίδι και έκλεισε το περφορτωμένο μας βαλιτσάκι!
Και διαθέτει βεβαίως βεβαίως τα κατάλληλα προσόντα :bleh:
Εχουμε δει τον @taver να επενδυει σε διαστημικα packing cubes και τα τσιγκουνευτηκα γιατι ταξιδευουμε μετριως. Αλλα οχι ρε σεις και να επενδυσω στο να κανω την περιφερεια μου οση της Αττικης για να κλεινω τα cubes!
Θα μεινω μινιον κι οπου μας βγαλει :D.
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.501
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Χαχαχα γελάω με την όλη περιγραφή , όντως παίζει η λύση σου να είναι πιο αποτελεσματική από τη σκούπα!
είναι! ο πισινός μου μ'έχει σώσει σε άπειρα ταξίδια! :haha::haha::haha::haha:
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.501
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Εχουμε δει τον @taver να επενδυει σε διαστημικα packing cubes και τα τσιγκουνευτηκα γιατι ταξιδευουμε μετριως. Αλλα οχι ρε σεις και να επενδυσω στο να κανω την περιφερεια μου οση της Αττικης για να κλεινω τα cubes!
Θα μεινω μινιον κι οπου μας βγαλει :D.
αχαχαχα, μην αγχώνεσαι, κι εγώ μινιόν είμαι :haha::haha::haha:
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.865
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Κορίτσια, θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει καμιά σας διαθέσιμη για το επικείμενο ταξίδι μας.......
να μου κλείσει την βαλίτσα:haha::haha::haha:
 

MarieAries

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.501
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Κορίτσια, θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει καμιά σας διαθέσιμη για το επικείμενο ταξίδι μας.......
να μου κλείσει την βαλίτσα:haha::haha::haha:
κανά χαρτζιλικάκι παίζει? έχουμε και έξοδα, τόσα ταξίδια προγραμματίζουμε.....
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ήρθε το diplomat το σακίδιο και είναι πολύ χάλια ποιότητα... Κ μικρό ...καμία σχέση με τα παλιά diplomat.... Αφού σκέφτομαι μήπως είναι κ απομίμηση... Θα το επιστρέψω... Απορώ πως έχει τόσο καλές κριτικές.... Και μικρό πολύ... Οκ τι έγραφε 20.25.40 αλλά περίμενα τα πλαϊνά,να επεκτείνονται κάπως... Ίσως ψάξω κανένα herschel
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Εμενα παντως η κινεζια 20 λιτρα με τον ενιαιο χωρο με βολεψε απιστευτα. 4 μικρα travel cubes συν δευτερα παπουτσια, τσαντα για βραδυ και ομπρελα. Τη ζυγισα πριν φυγω, 6 κιλα. Ουσιαστικα οσα βαζω στο βαλιτσακι της Aegean που πρεπει να ειναι 6κ συν 2κ η βαλιτσα απλα πιο στριμωγμενα. Επιπλεον ενα λιτρο τα ηλεκτρονικα και πορτοφολι σε τσαντακι χιαστι που κανεις δεν ασχοληθηκε σε 4 διαδοχικες πτησεις και δευτερο μπουφαν δεμενο στη μεση.
Ιδανικη περιπτωση για διαδοχικες πτησεις με low cost.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Ηρθε χθες απο TEMU, 20λιτρη για low cost.
Αντοχη? θα δειξει, αφου ειναι γνησια κινεζια.
Αλλα ειναι ιδανικου μεγεθους και χωρις μεταφορικα εξοδα τιμη μονο 16 ευρω. Ειδαμε και τα χαλια της cabin max που κρατησαν 3 ταξιδια.
Screenshot_20230914_160228_Temu.jpg
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Ήρθε η βαλίτσα μου που είναι πανάλαφρη και πανέμορφη και την προτείνω με κλειστά μάτια. 1.350 πιο ελαφριά δεν γίνεται. Ποιοτική κατασκευή american tourister by Samsonite. Τώρα χρειάζεται ένας προορισμός για να εγκαινιαστεί
View attachment 320619
αυτήν ψάχνω να αγοράσω...και δεν είναι μύθος..υπάρχει !!!!!!! την έχω στην αποθήκη μου και θέλω άλλες δυο τέτοιες πανάφρες βαλίτσες..δεν βρίσκω πουθενά..
Έχετε κάτι άλλο αντίστοιχο να προτείνετε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom