Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
αυτο το θεμα απλα "επρεπε" να ανοιχτει!!δεν μπορει, ολοι θα βλεπετε καποια..
ή καποιες..ας συζητησουμε λοιπον, εδω για τα σηριαλ που μας αρεσουν ή δεν μας
αρεσουν ή μας αρεσαν καποτε αλλα πλεον μας εχουν κουρασει(βλεπε lost..!!)..
ξεκιναω λεγοντας τα δικα μου αγαπημενα!!
-24
-damages
-desperate housewives
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
φανατικη prison break ,γιατι ο μαικλ σκοφιλντ απλα ειναι θεος!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
και εγω δηλωνω κολλημενη με πολλες σειρες , τις βρισκω υπερβολικες στα σεναρια τους αλλά με ξεκουραζουν στο τελος της ημερας ..
βλεπω "νοικοκυρες" (αν ημουν ανδρας ολα τα λεφτα για την Ευα Λανγκορια !!!) ,γιατι με τρελλαινει το σεναριο , σε κουραζει ο συζυγος του ριχνεις δηλητηριο:roll: ο επομενος παρακαλω ....
το "lost"στους 2 πρωτους κυκλους ,τωρα εχασαν τα αυγα και τα πασχαλια ....
και ολα οσα εχουν να κανουν με εντατικες και χειρουργεια (αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου :haha:)
Το prison break , εμενα σκιουρακι μου αρεσει ο κακος μπατσος που τωρα ειναι καλος (Αλεξ)
ο Μαικλ μου πεφτει λιγο μικρος :lol:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
γουστα ειναι αυτα κικι μου:D:haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
φανατικη prison break ,γιατι ο μαικλ σκοφιλντ απλα ειναι θεος!!!
τουλαχιστον εχουμε διαφορετικα γουστα και το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα μαλωσουμε για αντρα!!!:haha::haha::haha::haha:
η μια θελει μαικλ, η αλλη αλεξ....
εγω ως γνησια λατινα επιλεγω sucre και ξερο ψωμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Συμφωνω με τον σκιουρο82 ο σκορφιλντ ολα τα λεφτα!! Prison break στους 2 πρωτους κυκλους εφαγα κολλημα απλα,τωρα στο τεταρτο κυκλο λιγο εφυγε το θεμα αλλου για αλλου. Heroes μου αρεσαν οι 2 πρωτοι κυκλοι,ο peter petreli και αυτος πολυ ωραιος. Οσο για τις νοικοκυρες πιστη απο το πρωτο κυκλο,στην ισπανια δειχνει τον 5 κυκλο.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
desperate housewives βλεπω φανατικοτατα!!
θαυμαζω απεριοριστα τους σεναριογραφους, η σειρα τοσα χρονια και δεν εχει
κανει ακομη κοιλια!!
αγαπω bree van de kamp-hotdge(απλα θεα!!)!!!καλα τους κανει και τους ξεπαστρευει ολους..(και τον ορσον δεν τον βλεπω να μακροημερευει!!)
:clap::clap::clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Συμφωνω με τον σκιουρο82 ο σκορφιλντ ολα τα λεφτα!! Prison break στους 2 πρωτους κυκλους εφαγα κολλημα απλα,τωρα στο τεταρτο κυκλο λιγο εφυγε το θεμα αλλου για αλλου. Heroes μου αρεσαν οι 2 πρωτοι κυκλοι,ο peter petreli και αυτος πολυ ωραιος. Οσο για τις νοικοκυρες πιστη απο το πρωτο κυκλο,στην ισπανια δειχνει τον 5 κυκλο.
heroes!!ποπο!τι μου θυμισες!στην αρχη το εβλεπα, μετα το εγκατελειψα!ισως το ξαναπιασω τωρα!!ο peter petreli δεν μου αρεσει!ψηφιζω Mohinder Suresh!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
κοριτσια (γιατι μονο θηλυκα ειμαστε σε αυτο το θεμα !:lol:)
ξεχασα και το sex and the city .Αυτο ειναι το αγαπημενο μου ,τωρα που το παιζει ο ALFHA
καθομαι με τη τσιμπλα στο ματι και το ξαναβλεπω ...

Latina συμφωνω με τον Σουκρε ,αλλά επειδη το Λατινο τον εχω μεσα στο σπιτι (ειμαι παντρεμενη με Κουβανο ! ) του κανω "απιστιες" με κατι πιο ανοιχτοχρωμο :haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Latina συμφωνω με τον Σουκρε ,αλλά επειδη το Λατινο τον εχω μεσα στο σπιτι (ειμαι παντρεμενη με Κουβανο ! ) του κανω "απιστιες" με κατι πιο ανοιχτοχρωμο :haha:
ε, τοτε, δικαιολογεισαι!!!:haha::haha::haha::bleh::bleh::bleh:
το sex and the city ειναι all time classic!!δεν το ανεφερα απλως και μονο επειδη εχει τελειωσει εδω και χρονια ως σηριαλ(ασχετα με το οτι ακολουθησαν ταινιες!!)!!και εγω οποτε το πετυχαινω στην τηλεοραση το βλεπω, και ας εχω δει το καθε επεισοδιο περι τις 10 φορες....:bleh::bleh::bleh:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
ήρθα κι εγώ! όχι που δε θα ερχόμουνα... :cool:

λοιπόν, εγώ δηλώνω φανατική του λοστ (αν και η αλήθεια είναι ότι φέτος μας τα έχει μπερδέψει, όσο δεν πάει ...:rolleyes::rolleyes:)

το βλέπω πάντα με παρέα, σε βραδιές lost, και γι' αυτό το λόγο σπάνια μένω πίσω σε επεισόδιο σε σχέση με αυτά που προβάλλονται (άντε να αφήσουμε κάποια στιγμή 2-3 να τα δούμε μαζί..)

επίσης έχω δει όοολα τα 24 (πλην του φετινού 7ου κύκλου που περιμένω να τελειώσει για να τα δω όλα μαζί..) στην αρχή είχα πάθει τρέλα με το 24.. έχω δει μέχρι και 9 επεισόδια συνεχόμενα.. (εμ δεν είναι και από τις σειρές που τελειώνει το επεισόδιο και λες.. οκ.. κάποια άλλη στιγμή το επόμενο :D)... μετά τον 5ο κύκλο όμως άρχισε να ξεθυμαίνει λίγο μέσα μου.. ήτανε και η διακοπή, ήτανε και που ο 6ος δε μου άρεσε και πολύ, ήτανε και το ότι οι περισσότεροι φίλοι μου μετά τον 3ο κύκλο το έχουνε βαρεθεί (έχω φάει τρελό δούλεμα που μου άρεσει ο 4ος και ο 5ος :bleh:) .. πάντως λατρεύω jack bauer και θα κάτσω να δω και τον 7ο (ελπίζω να μην απογοητευτώ πολύ :roll:)

από το prison break, είδα μόνο τον 1ο κύκλο (super!) και το παράτησα στο 15ο επεισόδιο του 2ου κύκλου. Κατά τη γνώμη μου, ίσως και να μην αξίζει να το δεις μετά τον 1ο κύκλο.. τουλάχιστον εγώ δεν τρελάθηκα.. :roll:

desperate housewives, έχω δει επίσης 2 κύκλους και μετά το σταμάτησα (και λόγω περιορισμένου χρόνου και γιατί δε με τράβηξε αρκετά)...καλά η longoria είναι θεά δεν το συζητάμε... :rolleyes:

heroes έχω δει τα πάντα πλην των φετινών. ενδιαφέρον σε κάποια σημεία, αν και όχι τόσο ώστε να το βλέπω φανατικά.. κάποια στιγμή ίσως πιάσω και το φετινό κύκλο, να δούμε πού το πάει...

επίσης, βλέπω fringe, το οποίο είναι των δημιουργών του lost και του alias.. το ξεκίνησα με μισή καρδιά, σκεπτόμενη πως ίσως δε μου αρέσει όσο τα άλλα 2, αλλά αποδείχτηκε πολύ καλό. είδα το πρώτο διπλό επεισόδιο μονορούφι και μετά τα υπόλοιπα έως σήμερα. τώρα έχει διακοπη και νομίζω ξαναξεκινάει μέσα στο μήνα, οπότε είμαστε σε αναμονή.. :cool:

και μια και είπα alias, δηλώνω φανατική! :p εχω δει με τη μία και τους 5 κύκλους και δηλώνω φαν όλου του καστ (εξαιρετικοί οι περισσότεροι ρόλοι)... νομίζω είναι από τις αγαπημένες μου σειρές ever... sidney bristow respect!

επίσης, έχω δει όλα τα sex & the city (κλασική αξία) τα οποία όταν έχω χρονο ξαναβλέπω στο χαλαρό.. και όλα τα friends (από μία φορά όμως και μάλιστα σχετικά πρόσφατα, καθώς για χρόνια δεν τα είχα δει καθόλου... :rolleyes:)

αυτά νομίζω.. ό,τι άλλη σειρά έχω ξεκινήσει δε με έχει τραβήξει τόσο όσο αυτές που ανέφερα για να δω πολλά επεισόδια, είτε λόγω χρόνου είτε λόγω του ότι δε μου έκανε υπερβολικά κλικ... με τα ιατρικά γενικά έχω ένα θέμα και δεν τα πολυβλέπω (αν και γύρω μου βλέπουν όλοι greys anatomy, dr house, nip tuck κλπ κλπ :rolleyes:).................
χμμ... ξέχασα κάτι? :roll::roll::roll:

ααααααααααα... ναι, βλέπω και ugly betty :cool:...που επίσης στην αρχή δε μου γέμιζε το μάτι, αλλά τελικά είναι πολύ συμπαθητική σειρά που βλέπεται ευχάριστα και οι χαρακτήρες είναι επίσης φοβεροί όλοι!!! η φετινή χρονιά ψιλοαδιάφορη, αλλά οκ τη συνεχίζουμε... :)

...αν θυμηθώ άλλη σειρά θα επανέλθω.. :p
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
επισης να προσθεσω και αλλες αγαπημενες σειρες!!!
-veronica mars!!!ολα τα λεφτα η ιδια η veronica,οι ατακες απλα κορυφαιες!!
-csi las vegas!το πρωτο csi!!πολυ καλη σειρα, αν και αντεξα μεχρι 5η σεζον..μετα με κουρασε!
-cold case!εχω δει αρκετα επεισοδια, αλλα μπερδεμενα απο διαφορες σεζον!!!

στο 24 και εμενα η 7η μου χει μεινει!!θα την ξεκινησω λειαν συντομως, γιατι εχω πληροφορηθει μια εξελιξη που πολυ την περιμενα!!!προσοχη!πριν την εβδομη σεζον υπαρχει ταινια!!πρωτα δειτε αυτην και μετα τα επεισοδια!!

τωρα θα ξεκινησω το jericho, για το οποιο εχω παρει τις καλυτερες συστασεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.628
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom