Ολλανδία Αμστερνταμ διαμονη!

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606

aimilios

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Νιαγάρα
Συγνωμη παρεξηγηση γυναικα εννοω κοπελα :) 23 ειμαι.Αλλα οπως και να χει οι κριτικες οντως δεν ειναι καθολου καλες.Χμμ...Θα το κοιταξω σε ευχαριστω πολυ για τη πληροφορια. Μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο κεντρο ιππασιας? Μιας και θα κανω και τη διαδρομη που ελεγα μην ειναι στο δρομο μου και το χασω
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Κυριακη πρωι περνω αυτοκινητο και ανεβαινω για μονοημερο roadtrip Marken-Volendam-Hoom-Den Helder και Giethoom
To Giethoorn ποση ώρα μακρυά είναι από το Άμστερνταμ και πόση ώρα θέλεις για να πας με κάποιο τρένο?Ξέρει κανείς?
 

aimilios

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Νιαγάρα
Δεν πρεπει να ειναι πανω απο 20 λεπτα :D
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Δεν πρεπει να ειναι πανω απο 20 λεπτα :D

νομιζω οτι κανεις λαθος, κοιταξα στο viamichellin και το δινει 1:30 min
οσο για τα ξενοδοχει θα σε συμβουλευα οποιο βρισκεις πριν κλεισεις να βλεπεις τη κριτικη δινουν στο tripadvisor.
οσο για τα hostel δεν εχω μεινει ποτε αλλα θα ημουνα διστακτικη γιατι οταν ειχα παει με τον αντρα μου amsterdam παρασκευη πρωι σκαγανε στο κεντρο λεωφορεια γεματα πιτσιρικια απο βρετανια για ΣΚ και φανταζομαι οτι αν τα περισσοτερα μενουν σε hostel θα γινετε ενας ψιλοχαμος, και παλι ομως σου λεω οτι δεν εχω μεινει ποτε και μιλαω υποθετικα.

οσο για καμπιγνκ πρωτη φορα που εμεινα ηταν για ενα βραδυ στη ρωμη σε bungalows και ητανε πεντακαθαρα και καλη φαση και πολυ οικονομικο.
 

aimilios

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Νιαγάρα
Τοτε εκανα εγω λαθος συγνωμη! Μιας και το εφερε η κουβεντα για τις αποστασεις και το περα δωθε γενικοτερα εχει κανενας καμια εμπειρια με ενοικιαση αυτοκινητου? Καποια εμπιστη εταιρια να μην εχω προβληματα. Επισης συνηθως ζητανε καποια εγγυηση αυτο να φανταστω δεν γινεται να το αποφυγω με τιποτα ετσι?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Έκλεισα για Άμστερνταμ στο ξενοδοχείο Terminus, Beursstraat 11-19, έχει μείνει κανένας εκεί να μου πει πως είναι?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700

aimilios

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Νιαγάρα
Επισης αν ξερει καποιος αν χρειαζεται οπωσδηποτε πιστωτικη για να νοικιασεις αυτοκινητο?Και αν χρειαζεται,αν γινεται να πληρωσω απο εδω τα παντα ακομα και την εγγυηση η θα πρεπει να εχω πιστωτικη μαζι μου οταν παραλαβω το αυτοκινητο.Επισης καποιος μου ειπε οτι μπορεις να χρησιμοποιησεις τη πιστωτικη καποιου αλλου στο εξωτερικο,ισχυει? Αν γινεται αυτο δεν θα εχω κανενα προβλημα σιγουρα η εστω να τα κλεισω απο εδω ολα ακομα καλυτερα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom