Ολλανδία Αμστερνταμ διαμονη!

kedroid

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια, Βελγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
υπαρχουν καποια site που ενοικιαζουν ετοιμες επιπλωμενες οικιες που ειναι πιο φθηνα απο οποιοδηποτε ξενοδοχειο. Εχει κανεις καμια τετοια εμπειρια;
 

george_t

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σας .
Σκεφτομαι να παω στα τελη Μαρτιου . εχετε να μου προτεινετε καποιο οικομονικο ξενοδοχειο στο κεντρο?
θελω να διαθεσω 50 - 70 ευρω την βραδια.
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Σε αυτες τις τιμες φιλε μου , πολυ δυσκολα να βρεις δωματιο σε ξενοδοχειο εξω απο το αμστερνταμ για κεντρο δεν το συζηταω ,εχει διαφορα sites που διαφημιζουν bed and breakfast ισως βρεις κατι ποιο οικονομικο εκει και παλι ομως δυσκολα στο κεντρο..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Γεια σας .
Σκεφτομαι να παω στα τελη Μαρτιου . εχετε να μου προτεινετε καποιο οικομονικο ξενοδοχειο στο κεντρο?
θελω να διαθεσω 50 - 70 ευρω την βραδια.
Oταν ειχαμε παει ειχαμε μεινει σ αυτο, δεν ηταν πολυ ακριβο αλλα δεν θυμαμαι ποσο, σχετικα κοντα στο κεντρο και ειχαμε μεινει ευχαριστημενοι http://www.booking.com/hotel/nl/fantasia.el.html

δες κι αυτο http://www.booking.com/hotel/nl/frisco-inn.el.html απλα να ξες οτι θα χει φασαρια... η περιοχη ειναι πολυ κεντρικη αλλα οχι ιδιαιτερα καλη αν θυμαμαι καλα...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.689
Likes
50.581
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να σου συστήσω από προσωπική εμπιερία δεν μπορώ, αλλά αν μπεις στο boking και ψάξεις για τις ημερομηνίες που λες και βάλεις στις προτιμήσεις κέντρο και φιλτράρεις στις τιμές 50-99€ βγαίνουν μπόλικα μέσα στο καράκεντρο με 75-90€ (μιλάω πάντα για δίκλινα με δικό τους μπάνιο), ορισμένα με αξιοπρεπείς βαθμολογίες.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Χωρίς να θέλω να δυσφιμήσω το booking έκλεισα ξενοδοχείο απο Ελληνικό σαιτ κ το βρήκα σχεδών μισή τιμή απο το booking το ιδιο ξενοδοχείο με τη διαφορά μόνο ότι πλήρωσα εκείνη την ώρα ενώ στο booking συνήθως πληρώνεις αργότερα και μπορείς να ακυρώσεις και την κράτηση χωρίς κόστος
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.689
Likes
50.581
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μωρε μαζι σου, απλά ήθελα να πω ότι δεν είναι δύσκολο να βρει κάτι κεντρικόσ τις τιμές που ανέφερε.

Άμα θες μας λες και το ελληνικό σάιτ, δε νομίζω ότι είναι κακό.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
allabouthotels.com και εγώ το βρήκα στο φορουμ όπου υπήρχε ένα θέμα για το αν είναι αξιόπιστο .. εφόσον δεν άκουσα κατι κακο απο τα μέλη, έκλεισα και εγω απο εκει αφου πραγματικά οι τιμές ήτανε πολύ πιο κάτω απο booking με τις διαφορές όμως που προανέφερα
 

george_t

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες θελω να μου προτεινετε κ συγκεκριμενο ξενοδοχειο στο κεντρο γιατι διαβαζοντας τα σχολια στο Booking δεν βγαζω κ πολυ ακρη...
 

Crazy North

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υόρκη
σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες θελω να μου προτεινετε κ συγκεκριμενο ξενοδοχειο στο κεντρο γιατι διαβαζοντας τα σχολια στο Booking δεν βγαζω κ πολυ ακρη...
Δες το ibis για κεντρο . Διπλα στον κεντρικο σταθμο. και 5 λεπτα περπατημα απ την καρδια της πολης. Δεν εμεινα σ αυτο συγκεκριμενα αλλα το ειχα προσεξει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.116
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom