Αναβάθμιση 2019

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σωστός - το διόρθωσα και εμφανίζονται τώρα και στο κινητό.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.197
΄Οταν είσαι στο προφίλ έχει επάνω ροή μηνυμάτων και τελευταία δραστηριότητα.΄Οταν τα πατήσεις βγάζουν και τα δύο error code.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Πέραν από τις αναποδιές που παρουσιάστηκαν και που ακόμα δεν έχουν λυθεί όλες, είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη νέα έκδοση της πλατφόρμας. Το φόρουμ είναι ταχύτατο, πιο μοντέρνο αισθητικά, και με πολλές έξτρα λειτουργίες που θα μας φανούν σίγουρα χρήσιμες.

Ζητώ την υπομονή σας για λίγες μέρες για τα διάφορα που λείπουν ή δε δουλεύουν, καθώς σε κάποια από αυτά εξαρτώμαι από τους developers που δεν απαντάνε :mad::mad:
Το θεματακι που είχε προκύψει με τις φωτογραφίες σε κάποιες ιστορίες έχει λυθεί; Γιατι βλέπω ότι σε μερικές δεν φαίνονται ακόμα όλες.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ να αναφέρω παλι κάτι που ήδη έχετε πει, και αφορά το κουμπί που σε πάει πάνω, απο το κινητό δεν το βλέπω.
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
Όχι, διότι αυτό που δείχνεις δεν είναι όλο το πλάτος του σάιτ, υπάρχει και η sidebar που είναι άλλα 300 pixel, και απλώς δε φαίνεται στο σημείο που έχεις βγάλει το screenshot.
και παλι ειναι μεγαλη η διαφορα, ειδικα στο αριστερο κομματι που δεν υπαρχει sidebar,
τεσπα, το εφτιξα με stylus..
 
Μηνύματα
109
Likes
58
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Καλησπέρα,

αυτό που παρατήρησα είναι ότι όταν "παρακολουθείς" κάποιο thread και υπάρχει νέο μήνυμα εμφάνιζε μια ένδειξη στις ειδοποιήσεις (στο καμπανάκι δίπλα στο εικονίδιο με τα μηνύματα). Πλέον δεν μου το εμφανίζει και για να δω τα νέα μηνύματα πρέπει να μπω σε κάθε ένα Thread.
Δεν ξέρω βέβαια αν κάνω εγώ κάποιο λάθος
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Καλησπέρα,

αυτό που παρατήρησα είναι ότι όταν "παρακολουθείς" κάποιο thread και υπάρχει νέο μήνυμα εμφάνιζε μια ένδειξη στις ειδοποιήσεις (στο καμπανάκι δίπλα στο εικονίδιο με τα μηνύματα). Πλέον δεν μου το εμφανίζει και για να δω τα νέα μηνύματα πρέπει να μπω σε κάθε ένα Thread.
Δεν ξέρω βέβαια αν κάνω εγώ κάποιο λάθος
Εμένα εμφανίζει κανονικά.... Για κάνε log in ξανά....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Διορθώθηκε και η θέση του βέλους που σε πάει πάνω (και πρόσθεσα και ένα που σε πάει και... κάτω)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom