Κολομβία Αναζητώντας καϊμάνους στην Κολομβία!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οι φωτογραφιες σου ειναι μαχαιριες στην καρδια! Εικονες σαν αυτες μονο στη Λατινικη Αμερικη βλεπει κανεις! :clap::clap:
Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες , μπορει να μας χρειαστουν! Η ελπιδα πεθαινει τελευταια :roll:
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ευχαριστώ πολύ! Από τη μικρή γεύση που πήρα από τη Λατινική Αμερική, ένιωσα αυτή την ιδιαίτερη αίσθηση που αποπνέει!
Κι ένα υπέροχο τραγούδι με καταπληκτικό videoclip και ενδιαφέροντα σχόλια από κάτω.

 
Last edited by a moderator:

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Η αλήθεια είναι ότι αν και η Κολομβία είναι η χώρα που έχει γεννήσει δύο από τα μεγαλύτερα ινδάλματά μου (τον Gabriel Garcia Marquez και τη Shakira-μη γελάτε! :D ) δεν την είχα σκεφτεί ποτέ ως must προορισμό σε σχέση με τους "γείτονές" της. Από την ιστορία και τις φωτός σου πάντως αντιλαμβάνομαι ότι οπουδήποτε και αν πάει κανείς στη Λατινική Αμερική βλέπει απίστευτες ομορφιές.
 

maria_psk

Member
Μηνύματα
34
Likes
54
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ορλεάνη
Αυτή την ιστορία θέλω να την ακούω ξανά και ξανά...δώσε!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Η συνέχεια έρχεται τάχιστα!:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
H ιστορια σου ειναι παρα πολυ χρηστικη .Μπραβο σου !
Πολυ αναλυτικες πληροφοριες για τον υποψηφιο ταξιδιωτη..αλλα κ ομορφη παραθεση των προσωπικων σας περιπλανησεων.

Ασχετο:λατρεμενε Γκαμπριελ Γκαρσια Μαρκεζ!!
 

maria_psk

Member
Μηνύματα
34
Likes
54
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ορλεάνη
Πού χαζεύεις;; Έλα να έρχεται η συνέχεια!
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Pattyyy...
Η Κολομβια ειναι απο τους προορισμους-προτεραιοτητα για μενα, και η ιστορια σου δινει πολυ χρησιμες πληροφοριες.
Ελα, συνεχισε...:)
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
pattyyy,
με έχεις συνεπάρει! Δεν ξέρω τι να πρωτοθαυμάσω: το ταξίδι καθαυτό, την αφήγησή σου ή τις υπέροχες φωτογραφίες? Χίλια μπράβο!
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Pattyyy μας ξεμυάλισες με την εξωτική σου ιστορία και τις φανταστικές φωτογραφίες σου :cool:...Σε παρακολουθώ με αμείωτο ενδιαφέρον :clap:!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
15 Ιουνίου! Ουπς!!!:p Τον τελευταίο μήνα είχα μπλέξει άσχημα με τα διαδικαστικά της "μετανάστευσής" μου στη Σουηδία! Δύσκολο πράγμα να βρεις σπίτι στην άτιμη Στοκχόλμη! Γι'αυτό και έμεινε πίσω η Κολομβία! Θα προσπαθήσω για τη συνέχεια σύντομα γιατί δε μου αρέσει να αργώ τις ιστορίες (αυτή τη φορά μάλλον το παράκανα!:roll:). I promise!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom