Αντιπετοφοβικοί -καπνιστες-αυτοκαταστροφικοί ταξιδευτές !!!

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
να υποθέσω κάπου στα 800 χιλιόμετρα την ώρα;
με τέτοια περίπου ταχύτητα νομίζω οτι ταξίδεψα τελευταία προς Βιέννη και Βαρκελώνη...

Για φρεσκάρισε μάς επι τη ευκαιρία και την ταχύητα του ήχου, μιας και τα σχολικά μας χρόνια όπου τα μαθαίναμε αυτά, ανηκουν στο μακρυνό μας παρελθόν!!!:haha:

και ένα χιουμοριστικό βιντεάκι αφιερωμένο στους πετομανείς φίλους!!!
:haha:
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Ρε παιδιά δεν είστε εντάξει! Εμείς που δεν καπνίζουμε δεν έχουμε ψυχή δηλαδη????? ... :D
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
renata διαβεβαίωσε σε παρακαλώ τους αγαπημένους μας μη καπνιστές πως το αεροπλάνο δεν έχει εξαερισμό.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
500-550 knots ειναι μια καλη ταχυτητα...εξαρταται τι θελεις να κανεις...ο ηχος αν θυμαμαι καλα απο τη φυσικη του Μαζη :bleh: ειναι καπου στα 330m/sec

κερναω μια βολτιτσα τους μη πετοφοβικους με ενα ξενο αγαπημενο μου videaki:)
YouTube - extremely low level flying in fighter jets
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
η ταχύτητα του ήχου δεν είναι σταθερό μέγεθος,αφού εξαρτάται απο την πίεση και την θερμοκρασία.σε κανονικές συνθήκες είναι 343m/s ή1235km/h.τέλος με την φυσική,στο αρχικό μας θέμα,τι συζητήσεις μπορούν να γίνουν στο αεροπλάνο της renata,από καπνιστές και μη??
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
A! Νά 'μαι κι εγώ!!! Επιτέλους ένα γκρουπ για την εξαιρετικά ανώριμη πάθησή μου...Αδέρφια αντιπετοφοβικοί, θα με πάρετε παρέα??? Μπορεί να μην είμαι καπνίστρια, αλλά τρελαίνομαι για καπνιστά τυριά, καπνιστά ψάρια, καπνιστά κρέατα και καπνιστά κρασιά. Επίσης 'γίνομαι καπνός' και 'βγάζω καπνούς' όποτε βλέπω ΑΤΙΑ (αλλιώς UFO...) να περνάνε σβουριχτά από την οθόνη του λάπτοπ μου...Δεν πειράζει, όμως, πάρτε με εσείς, κι εγώ θα λέω 'ό,τι μου καπνίσει'....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Επίσης να προσθέσω την καπνιστή μπίρα και τον καφέ με αρωματα καπνού
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
A! Νά 'μαι κι εγώ!!! Επιτέλους ένα γκρουπ για την εξαιρετικά ανώριμη πάθησή μου...Αδέρφια αντιπετοφοβικοί, θα με πάρετε παρέα??? Μπορεί να μην είμαι καπνίστρια, αλλά τρελαίνομαι για καπνιστά τυριά, καπνιστά ψάρια, καπνιστά κρέατα και καπνιστά κρασιά. Επίσης 'γίνομαι καπνός' και 'βγάζω καπνούς' όποτε βλέπω ΑΤΙΑ (αλλιώς UFO...) να περνάνε σβουριχτά από την οθόνη του λάπτοπ μου...Δεν πειράζει, όμως, πάρτε με εσείς, κι εγώ θα λέω 'ό,τι μου καπνίσει'....

καλά εσύ είσαι εθισμένη στο παθητικό κάπνισμα!!!οπότε κλείσε θέση,κλείσε μάτια και κάνε ότι σου καπνίσει!!:p:p
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
500-550 knots ειναι μια καλη ταχυτητα...εξαρταται τι θελεις να κανεις...ο ηχος αν θυμαμαι καλα απο τη φυσικη του Μαζη :bleh: ειναι καπου στα 330m/sec

κερναω μια βολτιτσα τους μη πετοφοβικους με ενα ξενο αγαπημενο μου videaki:)
YouTube - extremely low level flying in fighter jets
θέλω βολτίτσα με το Α-.....εκεί ξεπερνώ τους φόβους μου......νομιζω όμως οτι ειναι μονοθέσιο...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Είμαστε άπαιχτοι!!!! κορίτσια και mio μή καπνιστές ,άν έχετε προσέξει το γκρούπ περιλαμβάνει μεγάλη γκάμα...τρελλών!! οπότε μέσα είμαστε όλοι!!!
mio μας απογειώνεις με τα αντιπετοφοβικά βιντεάκια σου!!!
έξω καρδιά βρε!!! πετάξτε!!
επιμένω όμως ..σκεφτείτε τι θα κουβεντιάζομε στους καναπέδες του ψυχιάτρικού μας αεροπλάνου!!
κάποιος να ετοιμάσει το ντεκόρ του αεροπλάνου,και τις στολές του προσωπικού!!
σεμνά και ταπεινά μην μας παρει μυρωδιά καμιά εταιρεία και κλέψει τα πρωτότυπα!!!
μιά συζήτηση που θα κάνομε θα είναι ας πουμε, βουνό ή θάλασσα??:D
κοσμικά ή απόκοσμα μέρη?χιλιάδες πράγματα,ιδέες ...βάλτε την φαντασία να οργιάσει,και πείτε τα όλα....με χιούμορ να γελάσομε μέχρι δακρύων!!!!
christian θα σου ανατρέψω την ατάκα σου!!!!:bleh:
και η ζωή χωρίς τρελα δεν αξίζει μία!!!
πάμε όλοι μαζί!!!:airplane:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.890
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom