Αντιπετοφοβικοί -καπνιστες-αυτοκαταστροφικοί ταξιδευτές !!!

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Λοιπόν renata σου έχω δώρο...
δεν θα μιλήσω για το αεροπλάνο γιατί εγώ δεν καπνίζω. αν το φτιάξετε εν' τέλει, βάλτε του και ευμεγέθη μπαλκόνια να την βγάζω εγώ εκεί.....
πάμε στο δώρο. εδώ που δουλεύω έχουν προσλάβει 10 κινέζους. σου παραθέτω τα ονοματά τους για εξάσκηση:
sun fusheng
li guozhan
chen xueshun
lu zhaoyun
zhou jian
zhang youjin
chen weijun
wang zilu
yao yubao
zhang hongxi

για πρόβαρέ τα..!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλά, είστε απίθανοι τύποι!:lol:

Να υπήρχε λέει, μια αεροπορική μόνο για καπνιστές (και τους συμπαθούντες αγαπητούς μας)...
Να όργωνε τους αιθέρες, προς όλους τους προορισμούς...
Να πρόσφερε καφεδάκια, ποτάκια, τσιγαράκια, πουράκια...κι εμείς αραχτοί, να απολαμβάνουμε το ταξίδι...και δεν πα..να΄χε αναταράξεις! Ποιός νοιάζεται?
Χρυσές δουλειές θα έκανε, αλλά πού μυαλό...:D

Τι θα συζητούσαμε σ΄αυτά τα υπέροχα ταξίδια...χμμμ.. κατ΄αρχήν τον προορισμό...επιλέγω Ασία (η γλύκα και το χαμόγελο των Ασιατών, βάλσαμο στα τσιτωμένα από την πόλη, νεύρα μας!)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αχ βρε ρενατα ...χουντικη ελευθερια???????!!!!!!!!!!!!
οι χούντες lullu μου,ειναι εικονικές και το ξέρεις ...παντού κυβερνούν πρόσωπα και όχι οι ιδέες ..τώρα ποιοί τα τοποθετούν και που,αυτοί το ξέρουν...ας μην μιλάμε λοιπόν για φαντάσματα..Η ελευθερία υπάρχει μέσα μας και δεν μας την αφαιρεί καμία χούντα!!!
αλήθεια στην ελλάδα τι έχομε:D !!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Δηλωνω και γω :airplane: fanatic petomaniac:airplane: οσο πιο μακρια τοσο πιο καλα.
Ανυπομονω ναρθει η Παρασκευη να κανω το 10ωρο αεροπορικο μου στην Ινδοκινα
κι ας μην καπνισω.....που θα παει καποτε θα φτασουμε...:D
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
xene,10 ώρες χωρίς τσιγάρο είναι πίκρα,αλλα αφού είσαι αποφασισμένος,μπράβο σου!!μάσα τσίχλες,τρώγε ότι σου δίνουν και που θα πάει θα φτάσεις!:p
renata,στο φουλ καπνιστών αεροπλάνο μπορούμε να συζητήσουμε και το ενδιαφέρον θέμα
"δικτατορία-δημοκρατία,τι της χωρίζει, τι της ενώνει"μόνο που φοβάμαι ότι σύντομα θα βρέχει καπνιστές και μη και αυτό ειναι πολύ αντιδημοκρατικό για τους ταλαίπωρους που θα τους φάνε στο κεφάλι!:p:p
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Λοιπόν...ας ξεκινήσουμε με την διακόσμηση του καπνιστικού αεροσκάφους!

Θα πρέπει να έχει καταρχήν τους τενεκεδένιους σωλήνες του εξαερισμού, αυτούς που έχουν πολλά καταστήματα και κέντρα διασκέδασης.

Η μοκέτα θα πρέπει να είναι μπορντό με μαύρες βούλες, ώστε σε περίπτωση που θα πέσει και κάποιο τσιγάρο κάτω και κάψει την μοκέτα, να μην διακρίνεται ο λεκές!

Οι αεροσυνοδοί θα είναι ντυμένες σαν τις κοπέλες από τα promotion που μοιράζουν τσιγάρα στις καφετέριες! Πλην των άλλων υποχρεώσεών τους θα έχουν μόνιμα περασμένη την τσάντα στον λαιμό τους (ή στον ώμο τους) και θα διανέμουν τσιγάρα σε όσους ξέμειναν!

Νομίζω τα τασάκια θα ήταν προτιμότερο να μην υπάρχουν! Δεν θα έδινε κάτι το διαφορετικό και ευχάριστο στην ατμόσφαιρα αν μοίραζαν ένα πλαστικό ποτηράκι μισογεμισμένο με νερό; Να σβήνεις το τσιγάρο μέσα στο νερό και να το βλέπεις να κολυμπάει μέσα στο ποτηράκι σου την ώρα που θα συλλογίζεσαι το θέμα της συζήτησης...νομίζω πως θα έδινε μια πραγματικά διαφορετική διάσταση! :clap::clap::clap:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αφιερωμένο στα 2 μέλη του γκρούπ,για τα οποία ξημέρωσε η πολυπόθητη μέρα!:p
σας εύχομαι καλό ταξίδι,καλά να πάτε,καλά να περάσετε,καλά να'ρθείτε ,γεμάτοι εμπειρίες και συναισθήματα!καλές αναταράξεις!!:bleh:
 
Last edited by a moderator:

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Λοιπόν...ας ξεκινήσουμε με την διακόσμηση του καπνιστικού αεροσκάφους!

Θα πρέπει να έχει καταρχήν τους τενεκεδένιους σωλήνες του εξαερισμού, αυτούς που έχουν πολλά καταστήματα και κέντρα διασκέδασης.

Η μοκέτα θα πρέπει να είναι μπορντό με μαύρες βούλες, ώστε σε περίπτωση που θα πέσει και κάποιο τσιγάρο κάτω και κάψει την μοκέτα, να μην διακρίνεται ο λεκές!

Οι αεροσυνοδοί θα είναι ντυμένες σαν τις κοπέλες από τα promotion που μοιράζουν τσιγάρα στις καφετέριες! Πλην των άλλων υποχρεώσεών τους θα έχουν μόνιμα περασμένη την τσάντα στον λαιμό τους (ή στον ώμο τους) και θα διανέμουν τσιγάρα σε όσους ξέμειναν!

Νομίζω τα τασάκια θα ήταν προτιμότερο να μην υπάρχουν! Δεν θα έδινε κάτι το διαφορετικό και ευχάριστο στην ατμόσφαιρα αν μοίραζαν ένα πλαστικό ποτηράκι μισογεμισμένο με νερό; Να σβήνεις το τσιγάρο μέσα στο νερό και να το βλέπεις να κολυμπάει μέσα στο ποτηράκι σου την ώρα που θα συλλογίζεσαι το θέμα της συζήτησης...νομίζω πως θα έδινε μια πραγματικά διαφορετική διάσταση! :clap::clap::clap:
χαχαχαχ μπορουμε να εχουμε και τα κοριτσια απο το promotion απο τα αλκοολουχα ποτα????καθε συζητηση θελει και το ουισκακι της για να φιλοσοφηθει!!!
οσο για τα τασακια.......εγω προτινω το ασπρο το κλασικο τασακι,το πλαστικο δεν θα ταιριαζει με την μοκετα.........:bleh:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Λοιπόν...ας ξεκινήσουμε με την διακόσμηση του καπνιστικού αεροσκάφους!

Καλώς τον cake!
Προτείνω να ολοκληρώσεις τη διακόσμηση, ξέρεις χρώματα, καθίσματα...κ.λ.π., για να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη..,
Για συνέχισε, με έμπνευση πάντα, ε ?;):lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom