Αντιπετοφοβικοί -καπνιστες-αυτοκαταστροφικοί ταξιδευτές !!!

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ασία η λατινική αμερική?
αν κάποιος που δεν εχει βρεθεί εκτος ευρώπης, και ειχε να διαλέξει ανάμεσα στους δυο γεωγραφικούς προορισμούς για το 1ο του εκτος Ευρώπης ταξίδι, τι θα συνιστούσατε και γιατί;
πχ, Ταυλάνδη η Αργεντινή?

ενα αλλο ενδιαφέρον θέμα:
γιατί να μην ξαναγίνονται πτήσεις οπως στη δεκαετία του 80 και του 90 με καπνιστές και μη καπνιστές; να σε ρωτάει στο τσέκ ιν η αλλη, θέλετε να καθήσετε σε θέση καπνιστή η μη καπνιστή;:D
η για να το προεκτείνω το θέμα: να γίνονται πτήσεις προς δημοφιλείς προορισμού αποκλειστικά για καπνιστές!
Να ταξιδεύεις πχ αεροπορικώς για Ταυλάνδη και οι φιλοι μας οι καπνιστές, να καπνίζουν οσα τσιγάρα, πούρα και αργιλέδες αντέχουν τα πνευμόνια τους!:haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κερναω μια βολτιτσα τους μη πετοφοβικους με ενα ξενο αγαπημενο μου videaki:)
YouTube - extremely low level flying in fighter jets


βγαίνουν και σε taxi?μια βόλτα που και που δεν είναι κακή ιδέα!!!;)[/quote]

φανταστικο κλιπάκι!!! μπράβο anel εισαι σκληροπυρηνική!!!
και μουσική κεφάτη,χόρεψα κιόλας !!!:clap:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
βγαίνουν και σε taxi?μια βόλτα που και που δεν είναι κακή ιδέα!!!;)
φανταστικο κλιπάκι!!! μπράβο anel εισαι σκληροπυρηνική!!!
και μουσική κεφάτη,χόρεψα κιόλας !!!:clap:[/quote]


σκληροπυρηνική είμαι σίγουρα!!!αλλά το video το έβαλε ο mio..εγώ απλά το ζήτησα σε taxi για καμιά βόλτα!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ασία η λατινική αμερική?
το Ασία ειναι στάνταρ.αργεντινή δεν πήγα ακόμα!!θα σου πώ για την ασία!!
μου πάει πολύ!την λατρεύω.ειναι σαν να γεννηθηκα εκεί.εχει μιά απλότητα,νωχελικότητα,γρουσουζιά,πολλα φρούτα,και βαθύ πράσινο!έχει ζούγκλες και ζώα,χαμόγελο,φιλοσοφία και όχι θρησκεία.
τα παιδιά παίζουν με το τίποτα και δεν είναι χωμένα στα nindento και τα γκλαμουρίστικα παιχνίδια..οι άνθρωποι ντύνονται απλά,έτσι για να φορέσουν κάτι,και δεν βιδώνονται με διαφορα status..
ολα αποπνέουν ελευθερία και ας κυβερνά βασιλιάς ή χούντα..
άμα λάχει έχει και οτι γουστάρεις απο ουρανοξύστες,πολυκαταστήματα και οτι θέλει ο δυτικός! πως να το κάνομε έχει μυρωδιά!!:p
Για το κάπνισμα δέ,άκουσα οτι αεροπορική απο και πρός την κούβα,επιτρέπει στην πτήση κάπνισμα πουρων!! δεν με χαλάει..καλά ειναι και τα πούρα.:bleh:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
εγώ πάλι,φίλε Θάνο θα διάλεγα λατινική Αμερική(το σκορ1-1,ως τώρα)γιατί νομίζω πως θα ήμουν στα νερά μου σ' αυτά τα μέρη.γιατί νομίζω πως ιδιοσυγκρασιάκα ταιριάζω εκεί.νομίζω πως οι ρυθμοί τους και η κουλτούρα τους και τα τοπία τους και οι γλώσσες τους και το χρώμα τους και η μουσική τους και η λογοτεχνία τους....μου πάνε!!!γιατί θέλω να πάω και να τα δω όλα αυτά από κοντά!!όμως για να τ' αποφασίσω πρέπει να ξεπεράσω τις ενοχές μου για την φτώχεια τους....με ότι αυτή συνεπάγεται...
μήπως δεν είμαι καλά?????:roll::roll::roll:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλημερα σας!
αυτο που μου λειπει εμενα απο το γραφειο αυτη την στιγμη ειναι το τσιγαρο........αλλα δεν παω εξω για κανενα λογο για να καπνισω.
οσο για τις στολες των αεροσυνοδων......λεω να ειναι εμπνευσμενες απο τις διαφορες φυλες του κοσμου,ε?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλημερα σας!
αυτο που μου λειπει εμενα απο το γραφειο αυτη την στιγμη ειναι το τσιγαρο........αλλα δεν παω εξω για κανενα λογο για να καπνισω.
οσο για τις στολες των αεροσυνοδων......λεω να ειναι εμπνευσμενες απο τις διαφορες φυλες του κοσμου,ε?

φανταστικό!!! δεν το σκεφτηκα!!
εδώ λοιπον και τώρα να κατατεθούν τα σχέδια!! κάτω οι μόδιστροι της γκλαμουριας!! τι κωστέτσος και αρμάνης!!!ξούτ ρέ!!
ο εγκλιματισμός για τον προορισμό,ξεκινά απο το αεροπλάνο!! ζήτω οι εναπομείναντες ινδιάνοι,οι παπούα και όλες οι φυλες του κόσμου!!:3483:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.524
Likes
7.775
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ασία η λατινική αμερική?
.

τα παιδιά παίζουν με το τίποτα και δεν είναι χωμένα στα nindento και τα γκλαμουρίστικα παιχνίδια..οι άνθρωποι ντύνονται απλά,έτσι για να φορέσουν κάτι,και δεν βιδώνονται με διαφορα status..
..εμ δεν εχουν και πολλες επιλογες....

ολα αποπνέουν ελευθερία και ας κυβερνά βασιλιάς ή χούντα..
:bleh:
αχ βρε ρενατα ...χουντικη ελευθερια???????!!!!!!!!!!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ρε παιδιά δεν είστε εντάξει! Εμείς που δεν καπνίζουμε δεν έχουμε ψυχή δηλαδη????? ... :D

εσυ ,αγαπημενη μου μικρη , εχεις και με το παραπανω ,
οποτε εισαι στη παρεα ...:lol:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
A! Νά 'μαι κι εγώ!!! Επιτέλους ένα γκρουπ για την εξαιρετικά ανώριμη πάθησή μου...Αδέρφια αντιπετοφοβικοί, θα με πάρετε παρέα??? Μπορεί να μην είμαι καπνίστρια, αλλά τρελαίνομαι για καπνιστά τυριά, καπνιστά ψάρια, καπνιστά κρέατα και καπνιστά κρασιά. Επίσης 'γίνομαι καπνός' και 'βγάζω καπνούς' όποτε βλέπω ΑΤΙΑ (αλλιώς UFO...) να περνάνε σβουριχτά από την οθόνη του λάπτοπ μου...Δεν πειράζει, όμως, πάρτε με εσείς, κι εγώ θα λέω 'ό,τι μου καπνίσει'....

και εσυ αγαπημενη μου πετομανης ,εισαι στη παρεα :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom