ΗΠΑ Από την Νέα Υόρκη στο Μαϊάμι

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εγω παντως νομιζω οτι δεν πρεπει να φυγεις απο την ΝΥ....
Να μεινεις εκει να το ευχαριστηθεις... ΑΝ θες να δεις Μιαμι , βρες την ταινια "Το κλουβι με τις τρελλες" στην αμερικανικη βερσιον και βολεψου
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το 2004 είχα πάει εγώ, Απρίλιο ή Μάιο.
προφανώς πρόλαβες να δεις με τα σήματα της Hilton λίγο πριν περάσει σε αραβικό έλεγχο και εκτεταμένη ανακαίνιση. δυστυχώς η πισίνα της φωτο δεν υπάρχει πια..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυτή η περιοχή δε λέγεται όλη south beach?
όχι, ούτε και το ίδιο το χοτέλ λέει ότι είναι στο South beach. σύμφωνα με τη wiki, τελειώνει στο Lincoln rd, στον κεντρικό πεζόδρομο, αρκετά πιο κάτω δηλ από το ex-hilton. πρακτικά εκεί που τελειώνει η πασαρελα της ocean drive..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι , κατάλαβα, εκεί ήμασταν κάθε απόγευμα (και κάποια πρωινά κοπάνας από τη δουλειά :D ) αλλά νόμιζα ότι το south beach εκτείνεται αρκετά χιλιόμετρα πιο πάνω. Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Έχεις σκεφτεί για λίγες μέρες Νέα Ορλεάνη? αυθεντικότατος προορισμός, καμία σχέση με το πλαστικό Ορλάντο και το Μαιάμι. Τζάζ, βουντού, θαλασσινά, ποταμόπλοια και μπέρμπον. επιστρέφεις ΝΥ απευθείας
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Έχεις σκεφτεί για λίγες μέρες Νέα Ορλεάνη? αυθεντικότατος προορισμός, καμία σχέση με το πλαστικό Ορλάντο και το Μαιάμι. Τζάζ, βουντού, θαλασσινά, ποταμόπλοια και μπέρμπον. επιστρέφεις ΝΥ απευθείας
Μου εξηγείς τι εννοείς λεγοντας "πλαστικό Ορλάντο και Μαιάμι"?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.823
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom