Βολιβία Περού Από το Περού μέχρι τη Βολιβία...

katerinaki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΥΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
παιδιά κι εγώ σκεφτομαι να επισκεφθώ το Περού φέτος τον Αύγουστο αλλά δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να το οργανώσω μόνη μου. Δεν ξέρω αν οι όροι του forum το επιτρέπουν αλλά αν καποιοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι απο κάποιο πρακτορείο please ενημερώστε με:clap:
 

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
εγω πηγα στο περου το πάσχα και περασα πανεμορφα. ειχα κλεισει με setours (Peru Bolivia Ecuador Chile Tours Hotels | Setours) και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. θα μπορεσω αμα διαλεξεις τι θέλεις να δεις,να σου πω περισσοτερες λεπτομερειες και να σε συστησω στην κοπελα απο το γραφειο στο περου με την οποια ειχα συνεννοηθει αψογα. διαβασε την ιστορια του gmavro75. ειναι πολυ κατατοπιστικη. τα μερη που περιγραφει πρεπει να επισκεφτεις κυριως.
 

leo-e

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πολύ προσεγμένο το κείμενο σου
Περιεκτικό, άμεσο, αρκετά ταξιδιάρικο
Σκέφτομαι τον Φεβρουάριο να κάνω το ταξίδι Περού- Βολιβία
Από ότι κατάλαβα, πήγες μόνος σου;
Αν ξαναέκανες το ταξίδι θα προτιμούσες να έχεις παρέα;
ευχαριστώ
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ευγε φιλε!!:clap::clap::clap::clap:
Αν και με τρελλανες στην αρχη,γιατι νομισα οτι το εκανες το ταξιδι με το που γυρισες απο Ινδια,κι επαθα!!:shock::shock:
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Παρα πολυ ωραια αυτα που γραφεις και περιεκτικοτατα.Μπορεις να μου πεις πως εκλεισες τα αεροπορικα εισητηρια και ποσο διαστημα πιο πριν τα εκλεισες?Επισης πως οργανωσες το ταξιδι, με καποιο γραφειο απο εκει η καπως αλλιως;Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

marman5

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σ ευχαριστω πολυ για το ταξιδι.Η περιγραφες σου μου ανοιξαν την ορεξη για να ακαλουθησω την διαδρομη σου εκει κατα τα τελη Μαρτιου.Νασαι καλα
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Μόλις τέλειωσα το διαβασμα της ιστορίας σου. γράφεις εξαιρετικά.είχα διαβάσει και την ινδια και ηταν τέλεια. ετοιμάζομαι για αυτό το ταξίδι και προσπαθώ να δω αν μπορώ να το οργανώσω μόνη μου. οι πληροφορίες σου είναι κατατοπιστικότατες. πάντα να κάνεις τέτοια ταξίδια και να τα μοιράζεσαι μαζί μας για να ταξιδεύουμε και μεις μέσα από τις ιστορίες σου. να είσαι πάνατα καλά.
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Είσαι φοβερός.Καταπληκτική η αφήγησή σου.Οπως γράφουν και οι προλαλήσαντες το ζείς και το ζούμε με τη σειρά μας το ταξίδι!Πάντα τέτοια.Αξιος.
 

Liana

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Σε ευχαριστούμε πολύ για την καταπληκτική αφήγηση του ταξιδιού σου!!!
Το γεγονός ότι πήγες μόνος, ότι είχες απόλυτα ελεύθερο πρόγραμμα και κανόνιζες την επόμενη μέρα παρά μόνο την προηγούμενη, με κάνει να σου πω απλά respect.. Πραγματικός ταξιδευτής! Σου εύχομαι πολλά ακόμα ταξίδια με υγεία και πολλές ωραίες συναντήσεις. :clap:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
αυτό είναι ταξίδι όνειρο!
μακάρι κάποτε στην ζωή μου να μπορέσω να πραγματοποιήσω αυτό το ταξίδι!
στο σημείο το οποίο περιγράφεις ως μια από τις πιο μαγικές στιγμές της ζωής σου
ανατρίχιασα!
γράφεις υπέροχα, μπράβο!

υ.γ: εννοείται ότι τύπωσα την ιστορία για να την ξαναδιαβάσω;)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ποτέ δεν είναι αργά για να βρίσκεις τέτοιους θησαυρούς.
Καταπληκτική περιγραφή, φοβερές εικόνες, αξιοθαύμαστο ταξίδι! Χίλια μπράβο...τι να πω.. Πήγα και ήρθα στο Περού και τη Λα Παζ μέσα από την ιστορία σου..Θέλω τώρα περισσότερο από κάθε άλλη στιγμή που το έχω σκεφτεί να οργανώσω ένα τέτοιο ταξίδι.
Εύχομαι ό,τι έζησες και είδες να το κρατήσεις καλά μέσα σου γιατί τέτοια δεν μας αξιώνει ο Θεός να τα βλέπουμε συχνά.
 

thstavr

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λισσαβωνα - Πορτο
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Gmavro , διαβασα την ιστορία σου πριν κανα διμηνο και αμεσως μου μπήκε το μικρόβιο του ταξιδιου στο Περού. Αποτέλεσμα αυτου του ευχάριστου ψυχαναγκασμού που μου προκάλεσε η ιστορία σου είναι τα δυο εισιτήρια που κρατάω στα χέρια μου για Περού μέσα στο Πασχα. Θεσ/νικη-Μαδριτη-Λιμα.Δυστυχώς δεν εχουμε πολλές μέρες στην διάθεσή μας και κλείσαμε μόνο για 11 μερες. Θα μου ήταν ιδιαίτερα χρήσιμες κάποιες πληροφορίες κύριως σε ότι έχει να κάνει με τους οδηγούς που συνεργαστηκες σε κάθε μέρος. Τους βρήκες εκεί ή τους είχες κλείσει μέσω κάποιου γραφείου από εδώ? Πόσο εύκολο είναι κατα την γνώμη σου να γυρίσω σε όσο τον δυνατόν περισσότερα μέρη εκεί (με ένα βασικό επίπεδο ασφάλειας) χωρίς να απευθυνθώ σε κάποιο τουριστικό γραφείο ? Είναι καλύτερα (οικονομικά) τις εσωτερικές μετακινήσεις (αεροπορικά και λεωφορεία) να τις κλείσω εκεί ή μεσω ιντερνετ?
Οποιαδήποτε βοήθεια ή πρόταση δεκτή.Πλησιάζουν οι μέρες,δεν έχω κλείσει τίποτα εκτός απο εισιτήρια και εχω πελαγώσει.

Ξανα ευχαριστώ για την ιστορια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom