Ισπανία Βαρκελώνη, μια βοήθεια

Emmaki1989

Member
Μηνύματα
23
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
Σύμφωνα με τα νούμερα που έδωσες εδώ http://www.travelstories.gr/community/threads/Βαρκελώνη-μια-βοήθεια.46703/page-14#post-622714 και αφού θα αγοράσεις σίγουρα μια βαλίτσα για aegean συμφέρει Ιberia πήγαινε-έλα. Ή κάτι δεν κατάλαβα καλά;
Καλημέρα! Όχι σωστά κατάλαβες! Μετά μπήκα στo επισημο site της iberia και βγαίνει 20€ κάτω απο το booking λογω προμηθειας απλα δειχνει να πεταμε με πληρωμα vueling πηγαινε ελα, όχι με iberia που λεει το booking! Σύνολο 340€ Και φτάνει 13:30!
Τώρα με aegean, βγαίνει το ίδιο μόνο που θα έχω μια βαλίτσα για 2 άτομα(44€) και για επιςτροφη free! Παρένθεση δεν παίρνω χειραποσκευές, ταλαιπωρούμε άδικα! Κ φτανει 11:00!
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Λοιπον παιδια θελω τη γνωμη σας. Εκτος απο Θασο που θα παω με την παρεα καμια βδομαδουλα μου καρφωθηκε να (ξανα)παω μια βολτα Βαρκελωνη-μου λειψε η Ευρωπη βλεπετε. Βρηκα μαλιστα και εναν ακομα για παρεα αλλα πριν λιγο μου τ ακυρωσε:mad:. Πιστευετε οτι αξιζει να δωσω τα χρηματα για να παω μονος μου αυτη τη φορα(σημειωτεον ειμαι 18 y.o.)? (αλλα με τετοια εστιατορια και κοκτειλ μπαρ ισως μ πεις χανεται η Μπαρτσα?)
Η γνωμη σας θα με βοηθησει πολυ την κατασταση. Ευχαριστω
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
εχεις κλειση εισητηρια? αν ναι αποψη μην το ακυρωνεις και πανε μονος.
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
εχεις κλειση εισητηρια? αν ναι αποψη μην το ακυρωνεις και πανε μονος.
Δεν εκλεισα τιποτε ακομα, ετσι κι αλλιως αρχες Σεπτεμβρη σκοπευω αλλα θελω να κλεισω τωρα οσο υπαρχουν τιμες της προκοπης.

Απο αποψη να μη γεμισει το προγραμμα μου (παρολο που εχω ξαναπαει δεν υπαρχει περιπτωση) και να βριεμαι λογω ελλειψης παρεας αλλα να για πρωτη φορα μονος και λογω ηλικιας μου φαινεται κομματακι πιο δυσκολο να παρω την αποφαση.
 
Last edited by a moderator:

Anniemou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα ,
Έκανα κράτηση για γκουελ και δεν μου έχει έρθει κανένα μειλ επιβεβαίωσης ! Ξέρετε γιατί
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Όχι δεν είναι σπαμ το έλεγξα
Δώσε λίγο χρόνο.Μπορει να μην έρχεται κατευθείαν.Επισης είσαι σίγουρη ότι ολοκληρώθηκε η διαδικασία;Έγινε η χρέωση κανονικά;
 

Anniemou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Έβαλα εθνική και έχω χάσει τους κωδικούς θα το ελέγξω σε λίγο αλλα μου έβγαλε μήνυμα ότι επιλέχθηκε η κράτηση και ότι μόλις γίνει η επεξεργασία θα μου στείλουν μειλ . Απλά πρώτη φοράω αργεί έχω κλείσει πολλές φορές εισητηρια και πρώτη φορά δεν ήρθε κανένα μειλ έστω επιβεβαίωσης
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Έβαλα εθνική και έχω χάσει τους κωδικούς θα το ελέγξω σε λίγο αλλα μου έβγαλε μήνυμα ότι επιλέχθηκε η κράτηση και ότι μόλις γίνει η επεξεργασία θα μου στείλουν μειλ . Απλά πρώτη φοράω αργεί έχω κλείσει πολλές φορές εισητηρια και πρώτη φορά δεν ήρθε κανένα μειλ έστω επιβεβαίωσης
Κοίτα στα ανεπιθύμητα σου δεν έχει σχέση η τράπεζα.. . Το μήνυμα έρχεται με τίτλο noreplypguell χθες έκλεισα κ γω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom