Ισπανία Βαρκελώνη, μια βοήθεια

tzotzos

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
λισαβονα
Ονειρεμένο Ταξίδι
βραζιλια,νεα υορκη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΩΡΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΛΕΩ ΣΤΗ ΡΑΜΠΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΟΛΑ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟ?ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
καλημερα.εγω εμεινα πριν λιγι καιρο στο holiday inn στην περιοχη poblenau.υπεροχη περιοχη με μεγαλο πεζοδρομο και αμετρητα μαγαζια και οχι τοσο τουριστικα και ενοοειται φθηνα.αν θελεις ριξε μια ματια.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΩΡΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΛΕΩ ΣΤΗ ΡΑΜΠΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΟΛΑ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟ?ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

lostre

Member
Μηνύματα
28
Likes
24
Έμεινα πέρυσι στο ξενοδοχείο Del Comte ανάμεσα στις πλατείες Espanya και Catalunya. Μπορώ να πω μόνο τα καλύτερα! Απο εξυπηρέτηση, ωραία δωμάτια, βολικό σε μετακινήσεις. Τσέκαρε το ακόμα και αν τελικά δεν είναι επιλογή Ramblas. Οι αποστάσεις με τα πόδια είναι 700 μέτρα και απο τις δυό πλατείες που ανέφερα την καθεμία. Εκεί να υπολογίζεις και την Catalunya. Τόσο για το Battlo. Δεν είναι μακρυά για να αγχωθείς. Αν μάλιστα πας με το Aerobus απο αεροδρόμιο προς το κέντρο, στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο η στάση είναι μπροστά στα πόδια σου! Αυτά απο μένα για να έχεις μια πιο σφαιρική εικόνα.
 

tzotzos

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
λισαβονα
Ονειρεμένο Ταξίδι
βραζιλια,νεα υορκη
Έμεινα πέρυσι στο ξενοδοχείο Del Comte ανάμεσα στις πλατείες Espanya και Catalunya. Μπορώ να πω μόνο τα καλύτερα! Απο εξυπηρέτηση, ωραία δωμάτια, βολικό σε μετακινήσεις. Τσέκαρε το ακόμα και αν τελικά δεν είναι επιλογή Ramblas. Οι αποστάσεις με τα πόδια είναι 700 μέτρα και απο τις δυό πλατείες που ανέφερα την καθεμία. Εκεί να υπολογίζεις και την Catalunya. Τόσο για το Battlo. Δεν είναι μακρυά για να αγχωθείς. Αν μάλιστα πας με το Aerobus απο αεροδρόμιο προς το κέντρο, στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο η στάση είναι μπροστά στα πόδια σου! Αυτά απο μένα για να έχεις μια πιο σφαιρική εικόνα.
να ειστε καλα παιδια.ευχαριστω πολυ
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Αν θες τσέκαρε εδώ πέρα! θα βρεις πολλές πληροφορίες για ξενοδοχεία και αξιοθέατα της Βαρκελώνης ενώ μπορείς να βοηθηθείς και στην οργάνωση σου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom