Βιετνάμ Βιετνάμ - Βιζα

poised

Member
Μηνύματα
858
Likes
6.310
Μόνο από την επίσημη σελίδα επιτρέπεται, όλες οι υπόλοιπες βίζες έχουν διακοπεί, οπότε τα άλλα site που προσφέρουν βίζα είναι πια απάτες. Κάποιος σε ένα γραφείο θα κάνει την διαδικασία μέσω του επίσημου site στο όνομά σου και θα βγάλει το κατιτίς.
 

Turin

Member
Μηνύματα
42
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια, Περου

RoyTarpley

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα , θέλω να βγάλω e- visa για Βιετνάμ γνωρίζει κανείς γιατί σε κάποια website έχει 79€ και σε άλλα 25$ ? Τί ακριβώς παίζει;
 

cool_alex

Member
Μηνύματα
33
Likes
66
Καλησπέρα , θέλω να βγάλω e- visa για Βιετνάμ γνωρίζει κανείς γιατί σε κάποια website έχει 79€ και σε άλλα 25$ ? Τί ακριβώς παίζει;
Θα βγάλεις από την επίσημη ιστοσελίδα https://immigration.gov.vn/
Θα πληρώσεις ό,τι σου ζητήσει εκεί.
Επίσης, θεωρώ ότι το ερώτημά σου είχε απαντηθεί στα ακριβώς πιο πάνω posts. Διάβασε πρώτα το thread πρωτού ρωτήσεις.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θα βγάλεις από την επίσημη ιστοσελίδα https://immigration.gov.vn/
Θα πληρώσεις ό,τι σου ζητήσει εκεί.
Επίσης, θεωρώ ότι το ερώτημά σου είχε απαντηθεί στα ακριβώς πιο πάνω posts. Διάβασε πρώτα το thread πρωτού ρωτήσεις.
Το μήνυμά του μέλους μεταφέρθηκε εδώ από άλλο θέμα. My bad ...
 

Giorgiosin

Member
Μηνύματα
18
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καμπότζη, Μογγολία
Καλησπέρα , θέλω να βγάλω e- visa για Βιετνάμ γνωρίζει κανείς γιατί σε κάποια website έχει 79€ και σε άλλα 25$ ? Τί ακριβώς παίζει;
Καλημέρα. Εγώ έκανα αίτηση αρχές Δεκέμβρη στο σύνδεσμο που παραθέτω. Είναι 25 δολάρια απλά χρειάζεται υποχρεωτικά το ξενοδοχείο όπου θα διανυκτερεύσεις και σε τρεις εργάσιμες ημέρες θα σου απαντήσουν.
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/web/guest/trang-chu-ttdt
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Καλησπερα σας. Μόλις γύρισα από Ταϊλανδη πριν λίγες μέρες με solo ταξίδι. Λοιπόν στο θέμα Βιετνάμ . Θα πάω με φίλο σε 10 μήνες περίπου (ναι νωρίς ακόμα) η ερώτηση μου είναι αν ισχύει ακόμα η πολλαπλή εισόδου 3 μηνών ;
 

poised

Member
Μηνύματα
858
Likes
6.310
Για τουρισμό μόνο e-visa 30 ημερών και μιας εισόδου. Αν θες να φύγεις και να επιστρέψεις πίσω, μπορείς να βγάλεις προκαταβολικά για διαφορετικές ημερομηνίες όσες χρειάζεσαι.

Δεν μπορείς να επεκτείνεις τις 30 μέρες χωρίς να βγεις από την χώρα, έστω και αν είναι απλά μια σφραγίδα εξόδου στα σύνορα και στον ίδιο υπάλληλο σφραγίδα εισόδου αμέσως μετά.
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Για τουρισμό μόνο e-visa 30 ημερών και μιας εισόδου. Αν θες να φύγεις και να επιστρέψεις πίσω, μπορείς να βγάλεις προκαταβολικά για διαφορετικές ημερομηνίες όσες χρειάζεσαι.

Δεν μπορείς να επεκτείνεις τις 30 μέρες χωρίς να βγεις από την χώρα, έστω και αν είναι απλά μια σφραγίδα εξόδου στα σύνορα και στον ίδιο υπάλληλο σφραγίδα εισόδου αμέσως μετά.
Δλδ δεν ισχύει η 3μηνη στο Βιετνάμ ;
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ποια σελίδα προτείνεις για eVisa;
Όχι Γιάγκο Δράκο, δεν ισχύει.
καλα εντάξει η ευγένεια δεν κάνει κακό. Είσαι ίδιος με άλλους «έξυπνους» δυστηχως δεν ξαναγράφω άλλο εδώ μόνο που απάντησες σε μένα απαξιωτικά. Δεν με λένε Γιάγκο δράκο. Καλή συνέχεια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom