Ουγγαρία Βουδαπέστη, ας οργανωθούμε!

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
ωραίο φαίνεται και πολύ καλές τιμές!
Αν δεν δοκιμασεις δεν θα καταλαβεις.Πηγαινε κατευθειαν εκει:)


Ενταξει ο σερβιτορος μπορει να σου πει και 100 φορες enjoy,μπορει να ηξερε και μονο αυτη τη λεξη,αλλα μολις ερχεται το φαγητο,δεν περιγραφω αλλο!!

Και χορτατη και η τσεπη γεματη!!
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Αν δεν δοκιμασεις δεν θα καταλαβεις.Πηγαινε κατευθειαν εκει:)


Ενταξει ο σερβιτορος μπορει να σου πει και 100 φορες enjoy,μπορει να ηξερε και μονο αυτη τη λεξη,αλλα μολις ερχεται το φαγητο,δεν περιγραφω αλλο!!

Και χορτατη και η τσεπη γεματη!!
Με έπεισες!:clap:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.395
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Τo έχω βάλει για πρωινή βόλτα και πρωινό
καλα κανατε και το βαλατε πρωι γιατι μετα το μεσημερι κλεινουν... Οριακα προλαβανε να ευχαριστηθουμε τα lagnos!!! Δυστυχως φαγαμε μονο μια φορα:(
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα

Συμφωνω...πηγαμε την μερα που φτασαμε για φαγητο, πληρωσαμε τον οψηλοτερο λογαριασμο στην Βουδαπεστη για δυο μεριδες φαγητο, μια σαλατα και δυο μπυρες, περιπου 45€ και δεν μας ειπε και κατι το φαγητο τους! Γλυκο δεν δοκιμασαμε!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Συμφωνω...πηγαμε την μερα που φτασαμε για φαγητο, πληρωσαμε τον οψηλοτερο λογαριασμο στην Βουδαπεστη για δυο μεριδες φαγητο, μια σαλατα και δυο μπυρες, περιπου 45€ και δεν μας ειπε και κατι το φαγητο τους! Γλυκο δεν δοκιμασαμε!
Για γλυκό και καφέ πας καλύτερα εκεί...για φαγητό αλλού...Άλλωστε μιλάμε για ζαχαροπλαστείο με ίδρυση το 1858 που αποτελεί μέρος της ιστορίας της πόλης...Προσωπική άποψη εκφράζω πάντα..
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Για την έβδομη μέρα, μιας και μου έμεινε κενή, σκέφτηκα να ξεκινήσουμε πουρνό πουρνό για Μπρατισλάβα. Πέρυσι που ήμασταν Βιέννη δεν πήγαμε και φοβάμαι να μη μου μείνει απωθημένο..Τι λέτε;
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
mad4paok συμφωνώ, αν και προσωπικά δε μου αρέσουν τέτοια μέρη για καφέ. Από άλλες πόλεις π.χ Βιέννη cafe mozart ναι πολύ ωραίο περιβάλλον, τέλεια σοκολάτα των 6 ευρώ αλλά ήπια και σε αντίστοιχο μέρος τέλεια σοκολάτα με 3..Για μία φωτογραφία, προσωπική μου άποψη, μη με πάρετε με τις πέτρες..θα περάσω!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
mad4paok συμφωνώ, αν και προσωπικά δε μου αρέσουν τέτοια μέρη για καφέ. Από άλλες πόλεις π.χ Βιέννη cafe mozart ναι πολύ ωραίο περιβάλλον, τέλεια σοκολάτα των 6 ευρώ αλλά ήπια και σε αντίστοιχο μέρος τέλεια σοκολάτα με 3..Για μία φωτογραφία, προσωπική μου άποψη, μη με πάρετε με τις πέτρες..θα περάσω!
Και έναν καφέ και για μένα;;;;;;:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom