Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

mpempa91

Member
Μηνύματα
111
Likes
276
https://www.spoon.restaurant δες αυτό πλοίο με θέα Δούναβη μπορείς να πας και για καφέ.. View attachment 258419
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!! Προς το παρόν πάω να ετοιμαστώ για μια βόλτα στη Χριστουγεννιατική αγορά κ μετά για φαγητό στο Fatal που έχουμε κάνει κράτηση!!!
 

Mar.si

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Εμείς πήραμε το εβδομαδιαίο εισιτήριο και όλα καλά. Με το που βγαίνεις από το αεροδρόμιο μπροστά σου είναι τα αμάξια επί πληρωμή που σε πάνε όπου θες. Εσύ κάνεις δεξιά με το που βγεις και θα δεις τη στάση του λεωφορείου, μηχανήματα για τα εισιτήρια και κόσμο να μαζεύεται!
Το εβδομαδιαίο εισιτήριο το βγάζω επι τόπου στο μηχάνημα; Μήπως θυμάσαι το κοστος του; Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Ελπίζω να περνάτε τέλεια!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Από το αεροδρόμιο βγαλτε το να ξεμπερδευετε που έχει υπάλληλο κ δεν πρόκειται να μπερδευτείτε με το που βγείτε από τις αφιξεις στο δεξί σας χέρι..Ποιος ο λόγος να μπλεξετε με μηχανήματα; εκτός αν φτάνετε μεσάνυχτα κ έχει κλεισει το γκισε
 

Mar.si

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Από το αεροδρόμιο βγαλτε το να ξεμπερδευετε που έχει υπάλληλο κ δεν πρόκειται να μπερδευτείτε με το που βγείτε από τις αφιξεις στο δεξί σας χέρι..Ποιος ο λόγος να μπλεξετε με μηχανήματα; εκτός αν φτάνετε μεσάνυχτα κ έχει κλεισει το γκισε
Στις 9 το πρωι πετάμε από Αθήνα . Είναι το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό και είμαι πολύ αγχωμένη. Θέλω να είμαι όσο το δυνατόν πιο ενημερωμένη από την αρχή μέχρι το τέλος του ταξιδιού!
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!! Προς το παρόν πάω να ετοιμαστώ για μια βόλτα στη Χριστουγεννιατική αγορά κ μετά για φαγητό στο Fatal που έχουμε κάνει κράτηση!!!
Ελα ρε κοπελια...χαιρομαι που περνατε καλα,χαθηκαν τα ιχνη σας κι ανησυχησα...το φαταλ ειναι πολυ κοντα στο σπιτι που μενω...πως περασατε τι λεει;ειναι τελεια με το χιονι....απλα θελει λιγο προσοχη γιατι γλυστραει.καλη συνεχεια να περνατε τελεια.φιλια.
 
Μηνύματα
6
Likes
4
Μήπως μπορεί η sinefoula να μας πει το διαμέρισμα που βρήκε,Και σε τι τιμη;Επίσης ακούω ότι το New York καφε ειναι ακριβο.Μπορει κάποιος να μου πει τι τιμες παιζουν εκει; και τι στα άλλα καφε; Η και στα εστιατορια;Επίσης τα γκισέ στο αεροδρόμιο τι ώρα κλεινουν;Ευχαριστώ εκ τον προτερων.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Οι τιμες δεν είναι στάνταρ εξαρτάται πάντα από την περίοδο να ξέρεις..Το New York δες ενδεικτικά τις εικόνες
Screenshot_20181216-204039.jpg
Screenshot_20181216-204024.jpg
Screenshot_20181216-203950.jpg
Screenshot_20181216-203934.jpg

Οι τιμές στα εστιατόρια είναι στα επίπεδα τα Ελληνικα περίπου 15 ευρώ το ατομο..Το γκισέ στο αεροδρόμιο δεν θυμάμαι καλά νομίζω μέχρι τις 22:00.
 

Natalia00

Member
Μηνύματα
27
Likes
4
Παιδιά εμείς που θα φτάσουμε με το τραίνο στο σταθμό kelenfold, γύρω στις 6 το απόγευμα 31 του μήνα, ξέρει κανείς αν θα μπορέσουμε εκεί να βγάλουμε εβδομαδιαία κάρτα?
 

kafetzo

Member
Μηνύματα
8
Likes
9
Το εβδομαδιαίο εισιτήριο το βγάζω επι τόπου στο μηχάνημα; Μήπως θυμάσαι το κοστος του; Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Ελπίζω να περνάτε τέλεια!
Και σε μηχάνημα και σε γκισέ. Το κόστος του είναι στα 15€ (4950 HUF/FT)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.621
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom