Ουγγαρία Βουδαπεστη με τρενο

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Στην Ουγγαρία ταξίδεψα με την σύζυγο μου πρίν από ένα μήνα και οι αναμνήσεις ειναι νωπές. Δεν ακολουθήσαμε κάποιο γκρούπ αλλά αυτοσχεδιάσαμε. Σε χώρες που διοικήθηκαν στο παρελθόν με το σοβιετικό γραφειοκρατικό σύστημα, δε μπορείς να υλοποιήσεις τα σχεδιασθεντα.
αυτό που κολλάει? -καθένας τον πόνο του και ότι θέλει λέει poses φορες έμπλεξες με το το ουγγρικό γραφειοκρατικό σύστημα για να το συγκρίνουμε και το δικό μας το μη σοβιετικό
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.031
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αυτό που κολλάει? -καθένας τον πόνο του και ότι θέλει λέει poses φορες έμπλεξες με το το ουγγρικό γραφειοκρατικό σύστημα για να το συγκρίνουμε και το δικό μας το μη σοβιετικό
Το post στο οποίο απαντάς, γράφτηκε πριν 3 χρόνια....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
καλησπερα.ποιος μπορει να πει το κοστος βουδαπεστη-βιεννη κ επιστροφη.φετινες τιμες
Γ–BB travel portal

Και εδω ενα σαιτ που μπορει να σου εξηγησει τη διαδικασια αγορας εισιτηριων απο την επισημη σελιδα των ουγγρικων τραινων,(MV-START :: MV-START LTD)

How To Buy Hungarian Train Tickets? - Budapest Blog

Και ενα αλλα σαιτ ετσι για περισσοτερη βοηθεια.
Trains from Budapest to Vienna: How To Travel Cheap by Train? - Budapest Blog

Σαν να τα εγραψε ο Thanasis_U2 μου φαινεται!!
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Διάβασα στο tripadvisor οτι μπορείς να πάς την προηγούμενη μέρα στο σιδηροδρομικό σταθμό και ν'αγοράσεις θέσεις γιατί στην online κράτηση δεν μου έδινε.Αξίζει να το κάνω ή αλλιώς θα πάω όρθια;Μήπως γνωρίζετε το κόστος;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom