Γαμήλιο τον Αύγουστο!

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Ξεκουραση δεδομενου οτι θα ακολουθησει μετα το γαμο εννοειται ενα και μονο...ενα ωραιο μερος για να απολαμβανω τη παραλια, το μπανιο, το φαγητο και ολα αυτα χωρις καμια βιασυνη για να δω το ενα ειτε το αλλο...
Αν αυτο βεβαια θα μπορουσα να το συνδυασω με ενα μερος με φυσικη ομορφια, ο συνδυασμος θα ηταν ο απολυτως, αυτο ψαχνω λοιπον και απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι με κατευθυνετε προς Ελλαδα ναι?


Κι απο μένα ναι.Συνδιάζει αυτά που ζητάς.Να απολαμβάνεις παραλία,μπάνιο,φαγητό,φυσική ομορφιά.:D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και μετα σου λεει δεν εχουμε την ομορφοτερη χωρα!
 

hypatia

Member
Μηνύματα
74
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Southern Italy
Ταξίδι-Όνειρο
Σεράγεβο, Λίβανος, Περού
Ξεκουραση δεδομενου οτι θα ακολουθησει μετα το γαμο εννοειται ενα και μονο...ενα ωραιο μερος για να απολαμβανω τη παραλια, το μπανιο, το φαγητο και ολα αυτα χωρις καμια βιασυνη για να δω το ενα ειτε το αλλο...
Αν αυτο βεβαια θα μπορουσα να το συνδυασω με ενα μερος με φυσικη ομορφια, ο συνδυασμος θα ηταν ο απολυτως, αυτο ψαχνω λοιπον και απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι με κατευθυνετε προς Ελλαδα ναι?
Στο λεξικό δίπλα σ'αυτά έχει τη λέξη Ιθάκη.
Ψάξτο κατα κει μεριά.
Εγγύηση.
 

giagia

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ίσως Ιταλία-Γαλλία..
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική.....
Εαν τελικά επιλέξεις ΕΛΛΑΔΑ, θα μπορούσες να συνδυάσεις πολλά νησιά, να κάνεις μια κρουαζιέρα..Η ΜΗΛΟΣ και η ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ έχουν εκπληκτική ομορφιά... Δεν συζητώ καν για την ΚΡΗΤΗ και τις πραγματικά εξωτικές παραλίες της (εκεί υπάρχει βέβαια το μειονέκτημα του τρεξίματος, διότι δεν είναι μικρό νησάκι), αλλά θα αποζημιωθείς από την ομορφιά της!!! Δες φωτογραφίες από τα νησιά και συνδύασε αυτά που σε ελκύουν!!!
 

olia-spiros

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Χαιρετώ με την σειρά μου...εγώ θα σου πρότεινα αφού έχεις μερούλες μπροστά σου,την ταυλάνδη!από προσωπική εμπειρία πρώτα απ'όλα!σίγουρα θα ξεκουραστείς και χαλαρώσεις!από παραλίες θα πάθεις πλάκα,απλά τέλειες όπου και αν πήγαμε!ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις εδώ είμαστε!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Χαιρετώ με την σειρά μου...εγώ θα σου πρότεινα αφού έχεις μερούλες μπροστά σου,την ταυλάνδη!από προσωπική εμπειρία πρώτα απ'όλα!σίγουρα θα ξεκουραστείς και χαλαρώσεις!από παραλίες θα πάθεις πλάκα,απλά τέλειες όπου και αν πήγαμε!ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις εδώ είμαστε!
Τωρα απανταμε στον φιλο μας,που θελει να κανει γαμηλιο ταξιδι 4-5 ημερων και εχει μπατζετ 2000 ευρω.:D
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Τωρα απανταμε στον φιλο μας,που θελει να κανει γαμηλιο ταξιδι 4-5 ημερων και εχει μπατζετ 2000 ευρω.:D
Μα γιατί το λες αυτό; Δεν προλαβαίνει; ή γιατί δεν φτάνουν τα χρήματα; Δεν σε καταλαβαίνω.:haha:
 

olia-spiros

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Οκ ρε παιδιά μην βαράτε...ήμουν στη δουλειά και απλώς απάντησα στο φίλο,δεν διάβασα τα υπόλοιπα μηνύματα!4-5 μέρες εεε;;;δεν ξέρω από που είσαι,αλλά μια καλή επιλογή είναι η σκόπελος,αλλά σε σειρά μετά την Κρήτη και την μύλο θα στην πρότεινα!Αν και για Κρήτη είναι λίγες μέρες!
 

anevaggy

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Λόγω γάμου, προτείνω οπωσδήποτε ταξίδι στο εξωτερικό όπου κι αν είναι αυτό. Για Ελλάδα θα έχεις χρόνια μπροστά σου. Τα 2000 euro είναι αρκετά για να πας σε πάρα πολλά μέρη. Αν θέλεις θάλασσα και παραλία δες τα παρακάτω:
Κυανή ακτή
Δαλματικές ακτές
Ταϊλάνδη
Μπαλί - Ινδονησία
Φιλλιπίνες (ίσως λίγο πιο ακριβό)
Μαλαισια - Λανγκάουι
Μεξικό - Κανκούν

Για όλα τα παραπάνω με 1000 - 1200 euro/ άτομο σε 5star ξενοδοχεία μπορείς να βρεις έυκολα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom