Γερμανία Γερμανία(Αννόβερο) ~ Καμιά πρόταση;

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Στο hotelclub πληρώνεις με πιστωτική επί τόπου μόλις το κλείσεις, ενώ στο booking.com δεν πληρώνεις τίποτα. Δίνεις την πιστωτική σου για να την έχουν για λόγους ασφαλείας, και πληρώνεις μετά την ολοκλήρωση της διαμονής σου στο ξενοδοχείο. :)
Και συμπληρωνω οτι στο booking αν ακυρωσεις 3 μερες πριν πας δεν χρεωνεσαι καθολου.
 

georgep800

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ασία
Ωραία! Ελπίζω μόνο να δέχονται και χρεωστική μιας και δεν συνηθίζω να πληρώνω με πιστωτική μέσω internet...
Τηλεφώνησα σε μερικά ξενοδοχεία και το κοντινότερο στην έκθεση που βρήκα, απέχει περίπου 35 χλμ...

ΥΓ. Έχετε υπόψιν σας και κανένα αξιόπιστο site με αεροπορικά εισιτήρια;
 

georgep800

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ασία
Ε τότε θα κλείσω απο το hotelclub αφού οι τιμές είναι οι ίδιες...

Το είδα το εργαλείο εδώ πέρα, αλλά δυστυχώς δεν μου βγάζει αποτελέσματα για εκείνες τις ημέρες.
Τώρα όσον αναφορά το airtickets.gr, έχω το εξής πρόβλημα. Καταρχήν δεν βρίσκω πτήση κατευθείαν για Ανόβερο. Μπορεί βέβαια και να μην υπάρχει. Οπότε μια λύση είναι μέσω Φρανκφούρτης. Στην μηχανή αναζήτησης δεν υπάρχει το αεροδρόμιο του Ανοβέρου. Πως θα κάνω λοιπόν ολοκληρωμένα την αναζήτηση;
Καμιά πιο έμπειρη γνώμη;:)
 

georgep800

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ασία
Ναι, δοκίμασα και τα δύο! Μου βγάζει όμως αποτελέσματα μονάχα όταν επιλέξω ως αεροδρόμιο αναχώρησης την Αθήνα. Εγώ όμως θα φύγω απο το Ηράκλειο Κρήτης...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό μάλλον σημαίνει ότι δεν υπάρχουν πτήσεις από το Ηράκλειο, μάλλον θα πρέπει να πετάξεις μέσω Αθήνας.
 

georgep800

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ασία
Απ' ότι φαίνεται έτσι είναι τελικά... Θα τα κλείσω ξεχωριστά το εισιτήρια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom