Ryanair Για εισιτήρια ryanair συμφέρει η prepaid Mastercard

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τώρα τί ίσχυε "πριν" δεν ξέρω. Με ενδιαφέρει τι ισχύει τώρα, δηλ. το 2011! Και τώρα ισχύει το τζάμπα στην ryanair όταν έχεις prepaid mastercard webuy. Τελεία.
(Πάντως σας βλέπω άκρως ενημερωμένους για τις λεπτομέρειες της ryanair, θετικό αυτό! Ναι, αλλά πως να πετάξεις με την εταιρία αφού δεν έχει δρομολόγια από την πόλη σου!)
Μια μικρή λεπτομέρεια, έτσι για να γελάσουμε: Το "πως να πετάξεις με την εταιρία αφού δεν έχει δρομολόγια από την πόλη σου!" το είπες στον ZephX, που μας έχει πει καιρό τώρα ότι ζει στο Λονδίνο...
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Μια μικρή λεπτομέρεια, έτσι για να γελάσουμε: Το "πως να πετάξεις με την εταιρία αφού δεν έχει δρομολόγια από την πόλη σου!" το είπες στον ZephX, που μας έχει πει καιρό τώρα ότι ζει στο Λονδίνο...
Λες να ξέρω τον ZephX και πού μένει ο καθένας;;; Ο ίδιος είπε πως δεν έχει πετάξει ποτέ με την εταιρία! Παράξενο πάντως για κάτοικο Μεγ. Βρεττανίας. Η ryanair είναι από φέτος πρώτη σε επιβατική κίνηση εκεί.
Εσύ όμως μπαίνεις για να γελάσεις αλλά κάποιοι άλλοι μπαίνουν για να ενημερωθούν. Τελικά έχει πιό φθηνό τρόπο από την prepaid mastercard για εισιτήρια της ryanair ή όχι;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εδώ σε θέλω taver, στα δύσκολα. Για λέγε, έχει ή δεν έχει; Όχι μόνο εξυπνάδες για τη Swiss και τις άλλες ξόφλες!
Που να ξέρω? Σιγά μην κάνω τέτοιο κακό στον εαυτό μου να πληρώσω χρήματα για να πάρω εισιτήρια Ryanair... Και δώρο να μου τα κάνουν, θα το σκεφτώ! Κανονικά πρέπει να μου δώσουν και αμοιβή για την ταλαιπωρία του να ταξιδέψω στριμωγμένος στο πουθενά χωρίς βαλίτσες.
Όποιος γουστάρει η Ryan είναι ο φθηνότερος. Απλό. Δεν εξαρτάται από τις τράπεζες, αλλά από τη Ryan. Και ο μόνος τρόπος να είναι φτηνή μια "κάρτα" είναι να τα σκάει στη Ryan.

Πάντως Πέτρο θα έπρεπε να ντρέπεσαι, ως εκπρόσωπος της Ryanair, να κάνεις γκρίζα διαφήμιση σε συγκεκριμένα πιστωτικά προϊόντα. Εκτός αν εκτός από τη Ryan, πληρώνουν κι αυτοί...

Και επειδή κάποιοι μπαίνουν για να ενημερωθούν, ΠΑΡΑΚΑΛΩ τους admins να επαναφέρουν το ban (μόνιμο αυτή τη φορά).
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Υπάρχουν βέβαια και άλλες προπληρωμένες κάρτες αλλά αρκετά ασχοληθήκαμε με αυτές! Η ryanair προσφέρει τόσο χαμηλές τιμές που δεν θα μαλώσουμε για τα 10 ευρώ που γλυτώνουμε π.χ. με την webuy. Εννοείται πως σε πολλές προσφορές της λατρεμένης τα έξοδα κράτησης online δεν υπάρχουν όπως η τελευταία του Νοεμβρίου (π.χ. Ρόδος-Μιλάνο 6 ευρώ one way)!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom