Για πείτε, σε ποσα μέρη βάλατε σημαίακι;

voliotis

Member
Μηνύματα
32
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
75 --30% στο πρωτο εχουμε δρομο μπροστα μας....καλα στο δευτερο με την unesco...κλαφτα χαραλαμπε...42 απο 1005 δηλαδη 4%...ειχε πολυ ομορφα μερη ομως παιδια ,καποια ουτε που τα ειχα ακουσει καν...στου taver πιασαμε 79 απο τα 422 αν και ο καθενας γραψει τα μερη που εχει παει κανεις δεν προκειται να τον φτασει γιατι αποκλειεται να ταιριαζουν τα ταξιδια του καθενος...ενδιαφερον ομως ολα..καλο βραδυ
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.972
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
51/1005 ή 5% και εκλεψα κιολας, προσθεσα και 2 που θα δω στα 2 επομενα ταξιδια ως το τελος του 2018.
Ειναι θλιβερο οτι εχω χασει καποια απο Ελλαδα.
Εδω εγω έχω χάσει ακόμα κι ένα μέσα στην Αθήνα... Εν πάση περιπτώσει, 200/1005 (20%).
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

underwater

Member
Μηνύματα
2.713
Likes
11.264
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κύλησαν πολλά δάκρυα μόλις επιχείρησα να το κάνω... Αλλά μετά σκέφτηκα πόσα ταξίδια έχουμε ακόμη, για το υπόλοιπο 95% αυτής της συγκεκριμένης λίστας...:D Ω ναι, με το ζόρι πιάνουμε το 5% μέχρι στιγμής:xalara:
Σημασία δεν έχει η ποσότης πάντα αλλά και η ποιότης: πόσοι εγγράφουν στη λίστα τους τα ηφαίστεια της Kamchatka?
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
39/1005 (4%).
Μακρινά άπιαστα όνειρα τα περισσότερα. Δεν πειράζει, καλά να είμαστε να ταξιδεύουμε και ό,τι προλάβουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.553
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom