Δημοσκόπηση γαμήλιο ταξίδι

Γαμήλιο ταξίδι

  • Κάποιο εξωτικό μέρος, τύπου Μαλδίβες, Μαυρίκιος, Αγ. Δομίνικος και άλλα παρεμφερή με ένα πακέτο all inclusive

    Votes: 16 22,2%
  • Το πρώτο αλλά ανεξάρτητα.

    Votes: 21 29,2%
  • Αγκαζέ το ταίρι, ένα σάκο στην πλάτη και κατεύθυνση το άγνωστο

    Votes: 10 13,9%
  • Trekking

    Votes: 0 0,0%
  • Επίσκεψη μιας πόλεως μια εβδομάδα και μετά χαλάρωση σε ένα χότελ για αραλίκι είτε στην παραλία/πισίνα, είτε στο βουνό.

    Votes: 10 13,9%
  • Μόνο επίσκεψη σε πόλη.

    Votes: 6 8,3%
  • Κρουαζιέρα.

    Votes: 2 2,8%
  • Ελληνικά νησιά

    Votes: 0 0,0%
  • Κάτι άλλο; Τί;

    Votes: 7 9,7%

  • Total voters
    72

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εντύπωση μου κάνουν οι μηδέν ψήφοι στα ελληνικά νησιά...
Στα ελληνικά νησιά έρχονται οι ξένοι. Εμείς οι έλληνες τα έχουμε δίπλα μας και μπορούμε να πάμε ανά πάσα στιγμή.
Εφόσον λοιπόν έχουμε συνδυάσει στο μυαλό μας ότι το γαμήλιο ταξίδι θα πρέπει να είναι κάτι πιο μακρινό, πιο ακριβό (αυτό παίζεται :D), πιο χλιδάτο, πιο... πιο..., τότε τα ελληνικά νησιά συνήθως αποκλείονται.

Νομίζω, ότι μικρή εξαίρεση για γαμήλιο πρέπει να αποτελεί η Σαντορίνη.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το δικό μου γαμήλιο ταξίδι το 2004 περιλάμβανε 5 μέρες Ρώμη, 3 Λισαβώνα και 2 Πόρτο (ήθελα να γνωρίσω τα ιστορικά μέρη του θριάμβου μας:haha::haha::haha:). Αμέσως μετά στο καπάκι 5 μέρες αραλίκι στο κάστρο της Μονεμβασιάς (μετά το υπερπερπάτημα κυρίως στη Ρώμη, υπήρχαν μέρες που ούτε που κουνηθήκαμε από το κάστρο).
Βεβαίως αν είχα την οικονομική δυνατότητα θα πήγαινα κανά 15θήμερο στα Μπόρα Μπόρα ή άντε κανένα Μπαλί (χωρίς γκρουπ φυσικά), οπότε έριξα εκεί την ψήφο μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom