ΗΠΑ Διευκρίνιση για ESTA

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
ευχαριστω για την απαντηση σου καποιος αλλος με προφατο αιτημα για esta?
απαντηθηκε αμεσως?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ έβγαλα για τους γονείς μου ηλεκτρονικά πριν τρεις εβδομάδες. Του πατέρα μου ήρθε στις 2 ώρες, της μητέρας μου άργησε πάνω από 48 ώρες και τις αιτήσεις τις έκανα με δέκα λεπτά διαφορά. Χαλάρωσε και περίμενε.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Παντως περυσι Ανοιξη και Καλοκαιρι που κάναμε αιτηση 4 φιλοι και εγω η απαντηση ηρθε αμεσως .
Τωρα που λεει ο Γιωργος για 48 ωρες και εσυ για 72 το μυαλό μου πάει στην πολιτικη του νέου πρόεδρου .

Αληθεια εκανε καποιος απο εμας αιτηση αφου ειχε ταξιδεψει στις 5 περυσι και τωρα 7 "απαγορευμένες " χωρες ;
και αν ναι , τι εγινε ;
 

Kostas10

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Γεια σας έψαχνα στο forum σχετικά με απαντήσεις για esta , μπορεί κάποιος να με ενημερώσει εν έτη 2017 τι συμβαίνει; Είμαι 19 ετών και θέλω να ταξιδέψω ιανουριο αμερικη για soccer tryouts
 

Kostas10

Member
Μηνύματα
10
Likes
0

Ευχαριστώ για την απαντηση!Θα ήθελα να ρωτήσω ,με τις ομάδες έχω μιλήσει μέσω email και οι ημερομηνίες δεν είναι συνεχόμενες, κάποιες κάνουν Ιανουάριο κάποιες Φεβρουάριο..Πόσες φορές μπορώ να μπω στην αμερικη σε αυτό το διάστημα ; Θπολογιζω ότι θα χρειαστώ γύρω στις 3-4 σε διάστημα 2 μηνών..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Ευχαριστώ για την απαντηση!Θα ήθελα να ρωτήσω ,με τις ομάδες έχω μιλήσει μέσω email και οι ημερομηνίες δεν είναι συνεχόμενες, κάποιες κάνουν Ιανουάριο κάποιες Φεβρουάριο..Πόσες φορές μπορώ να μπω στην αμερικη σε αυτό το διάστημα ; Θπολογιζω ότι θα χρειαστώ γύρω στις 3-4 σε διάστημα 2 μηνών..
Νομίζω ότι δεν υπάρχει περιορισμός στο πόσες φορές μπαίνεις όσο ισχύει η ΕΣΤΑ.
 

Kostas10

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Νομίζω ότι δεν υπάρχει περιορισμός στο πόσες φορές μπαίνεις όσο ισχύει η ΕΣΤΑ.


Ευχαριστώ για την απάντηση.Ναι,και εγώ κάτι τέτοιο διάβασα ,μέχρι να λήξει το διαβατήριο σου.Δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα στο αεροδρόμιο,έχω και αποδείξεις ότι όντως θα πάω σε δοκιμαστικά (emails+Την αίτηση μου με το ονοματεπώνυμο και τα στοιχεία μου εκτυπωμένα από το ειδικό site της κάθε ομάδας για τα δοκιμαστικά)
 

MikeVapes

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεβαδα-Λας Βεγκας
Παιδια η εστα ειναι πιο βολικη απο βιζα πλεον τι ισχθυει τωρα το 2017?
 

Political

Member
Μηνύματα
111
Likes
84
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom