Διημερο στη Θεσσαλονικη

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εγώ θα πρότεινα να προτιμήσετε κάτι οικονομικότερο και να αξιοποιήσετε διαφορετικά τα χρήματά σας. Τι να την κάνετε την θέα για παράδειγμα; Στο ξενοδοχείο δεν πάμε συνήθως για να παραμείνουμε εκεί, αλλά για έναν ύπνο....

...κι ακόμη κι αν δεν περιλαμβάνει πρωινό η τιμή, έχει τόσες μα τόσες λιχουδιές η Θεσσαλονίκη...:clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
συγνώμη αλλά μετα από 11 ώρες δουλειάς έχω αρχίσει και χάνω λάδια !!
μου το αναλύεις λιγακι τι εννοείς ?για να καταλάβω :shock:
Μπα δεν έφταιγαν οι 11 ώρες δουλεία! Και μόλις να είχες ξυπνήσει πάλι δε θα καταλάβαινες αυτά τα ασύντακτα που έγραψα μια και βιαζομουν να φύγω.
Ευτυχώς που κατάλαβε η Vario Athens τι ήθελε να πει η ποιήτρια και έδωσε την κατάληλη ερμηνεία!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Έρση έδωσες διαμαντάκια για την πόλη!! Συμφωνώ κ γω στα παραπάνω και σου δίνω εξουσιοδότηση από μέρους μου να μιλάς για τη Θεσνίκη!Χιχιιιχ!
υγ: το La forchetta στη Θεμ.Σοφούλη που πρότεινες σε άλλο ποστ... πήγαμε, φάγαμε, ήταν σούπερ και τώρα μπορώ να το προτείνω κ γω! Θενκα!Θενκα!
Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τώρα πήρα χαμπάρι ότι ψάχνουμε ξεν/χείο, εγώ προτείνω το Μακεδονία παλας με πρόσβαση και με τα πόδια.. εναλλακτικά εκτός κέντρου το υπέροχο nikopolis hotel με την τεράστια πισίνα δίπλα στο ικεα. χρηστο αν θες πληροφορίες ρώτα με το έχω ψάξει το θέμα πολύ καιρό πριν (οκτώβριο)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλα βρε Λευτερη μου οχτω σελιδες ηθελες για να το καταλαβεις? Κοντεψε να παει και να επιστρεψει κιολας ο ανθρωπος!! :bleh::bleh:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
τώρα πήρα χαμπάρι ότι ψάχνουμε ξεν/χείο, εγώ προτείνω το Μακεδονία παλας με πρόσβαση και με τα πόδια.. εναλλακτικά εκτός κέντρου το υπέροχο nikopolis hotel με την τεράστια πισίνα δίπλα στο ικεα. χρηστο αν θες πληροφορίες ρώτα με το έχω ψάξει το θέμα πολύ καιρό πριν (οκτώβριο)
Λευτερη τα πολλα προφιτερολ και οι κακιες αθηναικες παρεες φταινε...
καλα τι σοι κατασκοπος εισαι ...σωθηκαν αυτοι που σε εβαλαν.....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
έχω πρόβλημα

πήρα στο city και δίνει το δίκλινο 100 ευρώ και το 4 family room 135 ευρώ
ως εδώ καλά ..... το family room όμως είναι εσωτερικό και αυτό προσωπικα με χαλάει
γιατί εντάξει δέν θα περάσω 2 μέρες μέσα στο ξενοδοχείο αλλά όταν θα είμαι να μήν βλέπω ακάλυπτους και ντουβάρια

οπότε κοιτάω στο LE PALACE και βλέπουμε :(
 
Last edited by a moderator:

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Γεια χαρα αδερφε..δες και το "πορτο παλλας",ειναι πολυ κοντα στο κεντρο,καινουργιο ξενοδοχειο,με πολυ καλες υπηρεσιες(περιοχη βιλκα)..και επισης το εξωτικο"φιλλιπειο",ενα ησυχο ξενοδοχειο,στο δασος του σειχ σου,οχι παντως πολυ μακρια απο το κεντρο..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλε δες και το αιγαιον και το ολυμπικ στην εγνατια που ειναι καρακεντρο και πιο οικονομικα...αντε και μας εφαγαν τα μεγαλεια...ολοι οι φιλοι μου εκει πανε..ασε που ειμαι και γειτονισσα....εκει μενω και ξερω...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
έκλεισα δωμάτια και σε super τιμή :clap::clap:

στο LE PALACE 2 διανυκτερέυσεις 2 κλινο με 88ευρώ με πρωινό και
executive δωμάτιο 4 κλινο στήν τιμή του δίκλινου με 88 ευρώ

σας ευχαριστώ θερμά για όλες τίς προτάσεις σας παιδια με βοήθησαν αφάνταστα
και στήν τελικη έκανα το χατήρι και στα κορίτσια για low budget διαμονή :haha::haha::haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
επέστρεψα απο την κόλαση( ζέστη + υγρασία ) της θεσσαλονίκης
κατα τα άλλα περάσαμε super
το le palace ήταν καλή επιλογή απο θέμα location καθαρό με μεγάλα δωμάτια και καλό πρωινό με ανύπαρκτους χώρους υποδοχής αλλά κακό σε σχέση με το city και το luxemburg που ήταν δίπλα του και είχαν καλύτερους χώρους υποδοχής και απο θέμα τιμής στα ίδια επίπεδα .
στην συμπρωτέυουσα ειχα να πάω απο το 1995. είδα πολλά διαφορετικά πράγματα
μου άρεσε : η παραλία ο λευκός πύργος-μουσείο, ο πύργος του οτε για photo, το ατελείωτο shopping στην τσιμισκή ,ο καφές στην Νίκης, ο Αγιος Δημήτριος ,η Αγία Σοφιά ,η Ρωμαική Αγορά ,τα γλυκά του Αγαπητού, το τσουρέκι του Τερκενλή ,
το σουβλάκι του ΜΕΑΠΟΛΑ
δεν μου άρεσε : υγρασία ....ζέστη .....κίνηση στους δρόμους
αυτα για αρχή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.331
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom