Υεμένη Δυο φορές στην Υεμένη και ακόμα δεν την έχω χορτάσει!

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.333
Πολύ καλό το στόρι από Υεμένη!! Συνέχισε δυναμικά φίλε greeklad!

Όσο για τη Μουνα και τους συγγενείς της.....:haha: :D :haha:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Τελικα το ταλεντο στις περιγραφες ή το χεις ή δεν το χεις! Και ο Greeklad ανηκει στην πρωτη κατηγορία!
Αληθεια Greeklad εχω ακουσει πως η Υεμένη εχει τρομερές παραλίες με καταπληκτικο βυθο!Ισχυει? Αποτελει οντως τα 'Γκαλαπακγος του Ινδικου' οπως λένε? Τροπικη βλαστηση εχει ή πήζεις στην έρημο?
Καλα για τιμες δεν ρωταω εχω ακουσει πως τα 60-70 ευρω το μηνα θεωρούνται αρκετα ικανοποιητικος μισθος!
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Φίλε Doug, Οι μισθοί είναι όντως χαμηλοί αλλά και η ζωή είναι φτηνή στην Υεμένη. Έχεις δίκιο για τον βυθό της Υεμένης. Εξάλλου βρέχεται από την ερυθρά θάλασσα και ο βυθός εκεί έχω ακούσει ότι είναι μαγευτικός. Υπάρχουν γραφεία που διοργανώνουν εκδρομές μετά καταδύσεων για περισσότερες από μία μέρες με διαμονή πάνω σε πλοίο και με πλήρη παρεχόμενο καταδυτικό εξοπλισμό. Τιμές δεν γνωρίζω αλλά μέσω google φαντάζομαι μπορείς να βρεις τις πληροφορίες που θέλεις. Εγώ στο ταξίδι μου κατέβηκα μέχρι τα παράλια της ερυθράς θάλασσας στην πόλη της Χουντέιντα αλλά αρκέστηκα σε μια πρωινή βόλτα στη ιχθυόσκαλα. Το τι είδα εκεί όμως θα το διαβάσεις σύντομα στα επόμενα επεισόδια. ;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εάν θέλεις να χρησιμοποιήσεις φωτογραφίες μέσα στην περιγραφή σου, μπορείς να το κάνεις πολύ εύκολα, χρησιμοποιώντας τον κώδικα κάτω από κάθε φωτογραφία.

Αναλυτικές οδηγίες έχω γράψει εδώ. :)
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εάν θέλεις να χρησιμοποιήσεις φωτογραφίες μέσα στην περιγραφή σου, μπορείς να το κάνεις πολύ εύκολα, χρησιμοποιώντας τον κώδικα κάτω από κάθε φωτογραφία.

Αναλυτικές οδηγίες έχω γράψει εδώ. :)
Τελικά άμα είσαι στραβάδι, ότι και να κάνεις σε παίρνουν αργά ή γρήγορα χαμπάρι. :haha:

Ευχαριστώ πολύ Δευκαλίων. :clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δημιουργείς σχολή greeklad. Η αφήγηση είναι δυνατή και χωρίς τις φωτο.
Νάχεις την ευλογία του Αλλάχ..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σταμάτα ρε, θα νομίζει ο άνθρωπος ότι είμαστε από καμιά αίρεση :LOL:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom