Είστε για άλλη μία θεσσαλονικιώτικη συνάντηση;

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μήπως, λέω μήπως έχει κάποιος από σας που θα είστε αύριο στη συνάντηση σύνδεση ασύρματου δικτύου (με φλασάκι); Αν ναι, στείλτε μου πμ :)
 

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μαλλον θα αργησουμε εμεις λιγο
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
νάμπερ 28 στην λιστα συμμετοχής...!:cool:
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Καλησπερα σε ολους σας..!!:Dεχει καμια θεση για μας τους...ντροπαλους:oops:..στην συναντηση..??:clap:..θα χαρω πολυ να σας ξαναδω αυριο ολους σας και...μαρια και θανο,μαλλον η μια δοση-πλυση εγκεφαλου για το περου δεν εφτασε..:haha::haha:..αλλα πιστευω μια δευτερη θα ειναι αρκετη,οποτε ετοιμαστειτε.....διπλα διπλα θα καθομαστε αυριο...:bleh::bleh:.!!
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Σημειωστε την πρωτη απωλεια. :(
Περιμενα μεχρι σημερα, μηπως αλλαξει κατι, αλλα δυστηχως ανωτερα βια ( δουλεια ) δεν επιτρεπει τον συζηγο να με μεταφερει Θεσσαλονικη.
Λογω της εκυμοσυνης δεν θελω να οδηγω πολυ ωρα κ το λεωφορειο αποκλειεται εξαιτιας συχνης επισκεψης στην τουαλετα ( οι πρωην εγκυμονουσες θα καταλαβουν ).

Η σκεψη μου θα ειναι κοντα σας. Καλα να περασετε κ περιμενω νεα κ ντοκουμεντα απο τη συναντηση.:clap:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εσύ ο ντροπαλός από πάνω δεν είσαι το νούμερο 21; Κοίτα να κάνεις καλή πλύση αυτή τη φορά, να πιάσει τόπο :haha::haha:

Ελένη κρίμα που δεν θα τα καταφέρεις τελικά, και μεις θα σε σκεφτόμαστε πάντως.

Το νούμερο 28 κατοχυρώθηκε στον thanosth :clap::clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δυστυχως δεν θα καταφερω να ερθω στην συναντηση:(,,ευχομαι να περασετε ομορφα!!!να πιειτε πολλα μοχιτο και να βγαλετε φωτογραφιες και για μας που θα το χασουμε.ελπιζω για την επομενη φορα!;)
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αδημονω να περασουν οι τελευταιες ωρες!!!!!
Ερωτηση : επιτρεπεται να ερθει και μια φιλη μου??δεν ειναι ακομη σιγουρο βεβαια!
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Αν μπορέσει λόγω εργασίας θα έρθει και ο φίλος μου, επίσης μέλος του φόρουμ!Θα τα πούμε το βραδάκι!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom