Είστε για άλλη μία θεσσαλονικιώτικη συνάντηση;

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μήπως, λέω μήπως έχει κάποιος από σας που θα είστε αύριο στη συνάντηση σύνδεση ασύρματου δικτύου (με φλασάκι); Αν ναι, στείλτε μου πμ :)
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μαλλον θα αργησουμε εμεις λιγο
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
νάμπερ 28 στην λιστα συμμετοχής...!:cool:
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Καλησπερα σε ολους σας..!!:Dεχει καμια θεση για μας τους...ντροπαλους:oops:..στην συναντηση..??:clap:..θα χαρω πολυ να σας ξαναδω αυριο ολους σας και...μαρια και θανο,μαλλον η μια δοση-πλυση εγκεφαλου για το περου δεν εφτασε..:haha::haha:..αλλα πιστευω μια δευτερη θα ειναι αρκετη,οποτε ετοιμαστειτε.....διπλα διπλα θα καθομαστε αυριο...:bleh::bleh:.!!
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Σημειωστε την πρωτη απωλεια. :(
Περιμενα μεχρι σημερα, μηπως αλλαξει κατι, αλλα δυστηχως ανωτερα βια ( δουλεια ) δεν επιτρεπει τον συζηγο να με μεταφερει Θεσσαλονικη.
Λογω της εκυμοσυνης δεν θελω να οδηγω πολυ ωρα κ το λεωφορειο αποκλειεται εξαιτιας συχνης επισκεψης στην τουαλετα ( οι πρωην εγκυμονουσες θα καταλαβουν ).

Η σκεψη μου θα ειναι κοντα σας. Καλα να περασετε κ περιμενω νεα κ ντοκουμεντα απο τη συναντηση.:clap:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εσύ ο ντροπαλός από πάνω δεν είσαι το νούμερο 21; Κοίτα να κάνεις καλή πλύση αυτή τη φορά, να πιάσει τόπο :haha::haha:

Ελένη κρίμα που δεν θα τα καταφέρεις τελικά, και μεις θα σε σκεφτόμαστε πάντως.

Το νούμερο 28 κατοχυρώθηκε στον thanosth :clap::clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δυστυχως δεν θα καταφερω να ερθω στην συναντηση:(,,ευχομαι να περασετε ομορφα!!!να πιειτε πολλα μοχιτο και να βγαλετε φωτογραφιες και για μας που θα το χασουμε.ελπιζω για την επομενη φορα!;)
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αδημονω να περασουν οι τελευταιες ωρες!!!!!
Ερωτηση : επιτρεπεται να ερθει και μια φιλη μου??δεν ειναι ακομη σιγουρο βεβαια!
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Αν μπορέσει λόγω εργασίας θα έρθει και ο φίλος μου, επίσης μέλος του φόρουμ!Θα τα πούμε το βραδάκι!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom