ΗΠΑ Εγγραφα και εισιτηρια για Νεα Υορκη

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
... Το αν θα μπεις στην Αμερικη ειναι στα χερια του τελωνειακου.Θα σε ρωτησει καποια πραγματακια,θα σε παρει 2 φωτογραφιες και αυτο ειναι! ...
Δλδ υπαρχει περιπτωση να φτασεις Αμερικη και να σε γυρισουν πισω?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Δλδ υπαρχει περιπτωση να φτασεις Αμερικη και να σε γυρισουν πισω?
Κοιταξε...ειναι απλο..αν υποψιαστουν οτι πας για μονιμη εγκατασταση η οτι εισαι εξωτερικος συνεργατης της..Αλ καιντα;)!!(δεν ξερω με ποια σειρα...)ε...δεν θα σε αφησουν!!
 

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
Κοιταξε...ειναι απλο..αν υποψιαστουν οτι πας για μονιμη εγκατασταση η οτι εισαι εξωτερικος συνεργατης της..Αλ καιντα;)!!(δεν ξερω με ποια σειρα...)ε...δεν θα σε αφησουν!!
Xa xa xa, δυστυχως οχι για το πρωτο και ευτυχως οχι για το δευτερο! :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Xa xa xa, δυστυχως οχι για το πρωτο και ευτυχως οχι για το δευτερο! :)
Ε...τοτε μην ανησυχεις!ολα θα πανε καλα!Ψαξε να βρεις και τετοια θεματα στο φορουμ.Παντως και γω ειχα αγχος για αυτη τη διαδικασια,αλλα τελικα τσαμπα ανησυχουσα,ολα ηταν απλα.
 

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
Ε...τοτε μην ανησυχεις!ολα θα πανε καλα!Ψαξε να βρεις και τετοια θεματα στο φορουμ.Παντως και γω ειχα αγχος για αυτη τη διαδικασια,αλλα τελικα τσαμπα ανησυχουσα,ολα ηταν απλα.
Ok σ'ευχαριστω πολυ. :)
 

ko_ve

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
δηλαδη την esta την κανεις μονο on line πληρωνεις 14 δολαρια την εκτυπωνεις και το εχεις απλα μαζι σου στο αεροδρομιο και ετσι απλα καταργητε η βιζα και καθαρισες ε?
μπορει καποιος να μου πει αν ειναι κανα λινκ απο τα 3 που εδωσα εγκυρω να κανω και εγω esta?
 

ko_ve

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
Κοιταξε...ειναι απλο..αν υποψιαστουν οτι πας για μονιμη εγκατασταση η οτι εισαι εξωτερικος συνεργατης της..Αλ καιντα;)!!(δεν ξερω με ποια σειρα...)ε...δεν θα σε αφησουν!!
εχω μακρια μαλλια αδερφα χρονια τωρα και περιεργο μουσι μεταξυ λιγων τριχων οπως χνουδι και ραβινου.
αλλα θα ξυριστω την ιδια μερα του ταξιδιου,αλλα με το μαλλι μπορει να με περασουν για τρομοκρατη.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
εχω μακρια μαλλια αδερφα χρονια τωρα και περιεργο μουσι μεταξυ λιγων τριχων οπως χνουδι και ραβινου.
αλλα θα ξυριστω την ιδια μερα του ταξιδιου,αλλα με το μαλλι μπορει να με περασουν για τρομοκρατη.
ε...κουρεψου,τοτε:p
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Και ποιο είναι το κακό που είναι με την Turkish airlines; :shock:
τώρα είδα ότι το site είναι το pamediakopes.gr...είναι μεγάλο το ταξίδι γι'αυτό δυσανασχέτησα λίγο...αλλά μάλλον δεν θα πάω οπότε :roll:
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
Κοιταξε...ειναι απλο..αν υποψιαστουν οτι πας για μονιμη εγκατασταση η οτι εισαι εξωτερικος συνεργατης της..Αλ καιντα;)!!(δεν ξερω με ποια σειρα...)ε...δεν θα σε αφησουν!!
Ή αν κάνεις ερώτησεις στο www.travelstories.gr :bleh:

εχω μακρια μαλλια αδερφα χρονια τωρα και περιεργο μουσι μεταξυ λιγων τριχων οπως χνουδι και ραβινου.
αλλα θα ξυριστω την ιδια μερα του ταξιδιου,αλλα με το μαλλι μπορει να με περασουν για τρομοκρατη.
Πρέπει να είσαι ακριβώς όπως στην φωτογραφία του διαβατηρίου. Ουτε πιο λίγα ούτε πιο πολλά μαλλιά. Αλλιώς σε στέλνουν πίσω.

Κοιτα αν είσαι οργανωμένος, πχ εχεις εισητηριο επιστροφής, κλεισμένο ξενοδοχείο και δεν το παίζεις κάπως δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.738
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom