Ειναι ΟΚ το Booking.com?

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Αν έχεις δωρεάν ακύρωση, ακυρώνεις την πρώτη κράτηση και προχωράς σε νέα με τη μειωμένη τιμή... Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να επικοινωνήσεις με το booking.com
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Καλησπέρα σε όλους ήθελα να ρωτησω αν κάποιος δεν έχει πιστωτικη κάρτα δεν υπάρχει άλλος τρόπος να κλείσει στο booking???
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.364
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Καλησπέρα σε όλους ήθελα να ρωτησω αν κάποιος δεν έχει πιστωτικη κάρτα δεν υπάρχει άλλος τρόπος να κλείσει στο booking???
Ούτε εγώ έχω πιστωτική. Χρησιμοποιώ πάντα την χρεωστική μου κάρτα χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Ούτε εγώ έχω πιστωτική. Χρησιμοποιώ πάντα την χρεωστική μου κάρτα χωρίς κανένα πρόβλημα.
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση..κι εγώ έχω μία χρεωστική της Πειραιως συγκεκριμένα...ελπίζω να μην έχω θέμα
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.364
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση..κι εγώ έχω μία χρεωστική της Πειραιως συγκεκριμένα...ελπίζω να μην έχω θέμα
Και εγώ Πειραιώς χρεωστική χρησιμοποιώ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
και σε μένα έχει συμβεί αυτό 3-4 φορές. εφόσον υπάρχει δωρεάν ακύρωση, πρώτα κάνουμε την νέα κράτηση και μετά ακυρώνουμε τήν παλιά.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Όπως ακριβώς είπε ο makisg. Εδώ ταιριάζει απόλυτα η έκφραση "Πάντα τέτοια"!!!:haha:
 

Κατερινα10

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Αν έχεις δωρεάν ακύρωση, ακυρώνεις την πρώτη κράτηση και προχωράς σε νέα με τη μειωμένη τιμή... Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να επικοινωνήσεις με το booking.com
Σας ευχαριστώ. Η δική μου κράτηση δεν είναι με δωρεάν ακυρωση
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.050
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Σας ευχαριστώ. Η δική μου κράτηση δεν είναι με δωρεάν ακυρωση
Αν προκειται για ακριβως τον ιδιο τυπο δωματιου με τους ιδιους ακριβως ορους και ιδιες ημερομηνιες θα σου το αλλαξουν. Παρε τηλεφωνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom