Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

nick07

Member
Μηνύματα
295
Likes
563
Καλημέρα
Δεν μπορώ να μπω στην εφαρμογή της Aegean ούτε με pin ούτε με δακτυλικο αποτύπωμα ούτε με τους κωδικούς μου. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;
Settings-Apps-Storage-Clear cache. Αν δεν δουλεψει, απεγκατασταση και επανεγκατασταση. Δυστυχως φαινεται πως με το IT τους εχουν ενα θεμα. Και γενικα η εφαρμογη ειναι πολυ βαρια.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Σας ευχαριστώ όλους. Θα δοκιμάσω αυτά που μου είπατε και ελπίζω πως θα διορθωθεί.:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τώρα δουλεύει σε μένα, χωρίς να κάνω κάτι διαφορετικό. Εννοώ ότι δουλεύει και το app σε android.
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας, καλά Χριστούγεννα , μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος εάν έχεις εισητήριο που το έχεις εκδώσει με το πρόγραμμα eurobank epistrofi εάν αλλάζει online ημερομηνία ή χρειάζεται να καλέσεις το call center?ευχαριστώ
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.262
Likes
7.824
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Αν μπεις ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΊΑ της κράτησης και κάνεις την επιθυμητή αλλαγή θα στο πει .....
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
Αν μπεις ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΊΑ της κράτησης και κάνεις την επιθυμητή αλλαγή θα στο πει .....
ευχαριστώ για την απάντηση σου.δεν έχω εισητήριο . σκέφτομαι να εξαργυρώσω πόντους epistrofi πριν λήξη το πρόγραμμα απλά θέλω να ξέρω εάν μπορώ να αλλάξω την ημερομηνία χωρίς πέναλτι κτλ
Για αυτό ρωτάω.....
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.054
Likes
1.600
ευχαριστώ για την απάντηση σου.δεν έχω εισητήριο . σκέφτομαι να εξαργυρώσω πόντους epistrofi πριν λήξη το πρόγραμμα απλά θέλω να ξέρω εάν μπορώ να αλλάξω την ημερομηνία χωρίς πέναλτι κτλ
Για αυτό ρωτάω.....
Ισχύουν οι όροι αλλαγής του ναύλου που θα κλείσεις.
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
ευχαριστώ για την απάντηση σου.δεν έχω εισητήριο . σκέφτομαι να εξαργυρώσω πόντους epistrofi πριν λήξη το πρόγραμμα απλά θέλω να ξέρω εάν μπορώ να αλλάξω την ημερομηνία χωρίς πέναλτι κτλ
Για αυτό ρωτάω.....
Αν θυμάμαι καλά, όχι.

Αν ακυρώσεις σου επιστρέφεται ( αν είναι θετική) , μόνο η διαφορά (φόροι-20€).
 

nick07

Member
Μηνύματα
295
Likes
563
Σας δουλευει σημερα η εφαρμογη στο Android? (Για ακομα μια φορα) απο το πρωι κολλαει στην αρχικη μπλε οθονη. Τοσο στο δικο μου κινητο οσο και της συζυγου.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μόλις το τσεκαρα και δουλεύει. Αυτό που λες μου συνέβη προχθές. Στην διπλότυπη εφαρμογή που έχω στο κινητό, στην μια της συζύγου άνοιγε ενώ στην δική μου έμενε στο μπλέ όπως το λες.
 

nick07

Member
Μηνύματα
295
Likes
563
Μόλις το τσεκαρα και δουλεύει. Αυτό που λες μου συνέβη προχθές. Στην διπλότυπη εφαρμογή που έχω στο κινητό, στην μια της συζύγου άνοιγε ενώ στην δική μου έμενε στο μπλέ όπως το λες.
Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Γενικα σημερα εντελως κολλημενο, ουτε με restart ουτε clear cache δεν νοιωθει. Ακομα και το link απο το sms δεν φορτωνει με το boarding pass, οποτε θα πρεπει να το εκτυπωσω στο αεροδρομιο. Το IT της Αιγαιου ειναι παιδικη χαρα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom