Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Έτσι καθολικά, όπως το προαναγγέλλουν?
Κοίτα σε μερικές πτήσεις θα το έλεγα και καθολικά, σε μια τους είπα πως έχω να προλάβω άλλη πτήση και μου επέτρεψαν να την πάρω μαζί μου.
Γενικά πάντως όποιος είχε ταξιδέψει μαζί τους το τελευταίο διάστημα έχει πάρει μία ιδέα για το τι θα γίνεται στο gate.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Η απάντηση σε φωτό σε ένα ερώτημα που συχνά το διαβάζουμε..
"Μπορώ να τροποποιησω τα στοιχεία του ονόματός μου;"
Screenshot_2018-01-20-07-46-17-144.jpeg



Το φωτοστιγμιότυπο από την εφαρμογή της εταιρίας κατά τη διάρκεια κράτησης!
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Και όνομα αλλάζουν και ημερομηνία πτήσης μέσα στις πρώτες 24ωρες από την αγορα. Το έκανα και δεν το πίστευα.
Θετική κινηση
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλά αυτό ισχύει εδώ και χρόνια, το θέμα από παλιά ήταν κάτι λάθη σε ονόματα του στυλ Γεώργιος και να γράφει ο αλλος Γιώργος, που μέσω του chat τα αλλάζουν και αυτά χωρίς χρέωση και παραπάνω από 24ωρες.
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Τον περασμένο Μάιο που ταξίδεψα με ryannair θυμάμαι ότι κατά την διάρκεια του check in ,μπορούσα να διαλέξω την θέση μου απο αυτές που ήταν διαθέσιμες.πλέον Δν υπάρχει αυτή η δυνατότητα παρα μόνο με πληρωμή;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τον περασμένο Μάιο που ταξίδεψα με ryannair θυμάμαι ότι κατά την διάρκεια του check in ,μπορούσα να διαλέξω την θέση μου απο αυτές που ήταν διαθέσιμες.
Μήπως με κάποια άλλη εταιρία;
Δν υπάρχει αυτή η δυνατότητα παρα μόνο με πληρωμή;
Ναι.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Θεωρητικά, αν όλοι οι επιβάτες μιας πτήσης, αγοράσουν το δικαίωμα για προτεραιότητα, τι θα γίνει με τις χειραποσκευες των επιβατών; Όλες επάνω; Χλωμό το βλέπω. Αναγράφεται αυτό το σενάριο σε κανένα ...ψιλό γράμμα;
 

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
καταφαση! δεν ξερω τον αριθμο. το διαβασα στο facebook σε ποστ της ryanair με θεμα περι αλλαγης της πολιτικης των αποσκευων. φανταζομαι εχουν υπολογισει οτι τουλαχιστον οι μισοι επιβατες δεν θα αγορασουν priority
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom