Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Παιδια εμεις πεταμε 6:10 το πρωι. Τι ωρα να ειμαστε εκει ωστε να ειμαστε οκ με την βαλιτσα?
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Νομιζω οτι το καλυψαμε το θεμα, αναπτυξαμε τις αποψεις μας και τον τροπο που βλεπουμε το θεμα. Σας ευχαριστω που με ακουσατε και λυπαμαι εαν στεναχωρησα καποιον απο εσας, δεν ειχα προθεση. Οι αποψεις μου παραμενουν. Δεν θα ηθελα να επανελθω σε αυτο, οποιος θελει ας διαβασει παραπανω.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Και μια απορία ακόμη.Έκανα τσεκιν για εμένα και μετα από 2 λεπτά για τον φίλο μου και μας έβαλε στις θέσεις τον έναν τέρμα μπροστά στο αεροπλάνο και τον άλλο τέρμα πίσω. Μετά από λίγο μου γράφει ότι αν θέλετε να είστε μαζί να πληρώσετε για μια υπηρεσία. Είναι καινούργια τακτική της ryanair αυτή άραγε;
Δεν είναι καινούργια τακτική της Ryanair. Από τον Ιούνιο 2017,τουλάχιστον, εφαρμόζεται με επιτυχία! Χωρίζει οικογένειες τετραμελείς και τους σκορπάει στα 4 πέρατα του αεροπλάνου! Οπότε αναγκάζονται να αγοράσουν θέση κατά την ώρα του check in.
Μπορεί να μην μας αρέσει, αλλά εάν θέλουμε παρέα στην πτήση θα πρέπει να το πληρώσουμε...
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Κανεις; Για να ξερω τι ωρα να ξυπνησω. :D
Μα δεν μας είπες τα βασικά... Έχεις μόνο χειραποσκευή ή και βαλίτσα να παραδώσεις; Έχεις αγοράσει προτεραιότητα επιβίβασης έτσι ώστε να είσαι σίγουρος ότι θα ανεβάσεις στο αεροπλάνο την χειραποσκευη σου?
Πετάς από Θεσσαλονίκη ή από Αθήνα;
Καλύτερα να είσαι τουλαχιστον 1,5 ώρα πριν την αναχώρηση της πτήσης, γιατί προβλέπω ψιλοχαμούλι με την εφαρμογή της νέας πολιτικής περί χειραποσκευών!...
Καλό ταξίδι!!
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εντάξει θα κοιμηθείς και στο αεροπλάνο. Για που πετας;
Κρακοβια :)

Μα δεν μας είπες τα βασικά... Έχεις μόνο χειραποσκευή ή και βαλίτσα να παραδώσεις; Έχεις αγοράσει προτεραιότητα επιβίβασης έτσι ώστε να είσαι σίγουρος ότι θα ανεβάσεις στο αεροπλάνο την χειραποσκευη σου?
Πετάς από Θεσσαλονίκη ή από Αθήνα;
Καλύτερα να είσαι τουλαχιστον 1,5 ώρα πριν την αναχώρηση της πτήσης, γιατί προβλέπω ψιλοχαμούλι με την εφαρμογή της νέας πολιτικής περί χειραποσκευών!...
Καλό ταξίδι!!
Απο Αθηνα. Δεν εχω αγορασει βαλιτσα. Ουτε προτεραιοτητα επιβιβασης. Ειμαστε αεροδρομιο. Κανενα προβλημα με τον ελεγχο ουτε με τις βαλιτσες. Γενικα εως τωρα ολα καλα. Ευχαριστουμε.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλό ταξίδι και καλα να περάσεις.
Όταν γυρίσεις αν θες ενημέρωσε μας αλλά δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα,απλά πριν μπείτε στο αεροπλάνο θα παραδώσετε τις βαλίτσες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
, γιατί προβλέπω ψιλοχαμούλι με την εφαρμογή της νέας πολιτικής περί χειραποσκευών!...
αλλά δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα,απλά πριν μπείτε στο αεροπλάνο θα παραδώσετε τις βαλίτσες
Βιάζεστε! :p 15/1 θα αρχίσει να εφαρμόζεται η νέα πολιτική για τις χειραποσκευες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom