Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

andreas38

Member
Μηνύματα
48
Likes
27
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
Το δικό μου το θέμα διευθετήθηκε μέσω τηλεφώνου και πέταξαν κανονικά, ευχαριστώ παιδιά
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
Παιδιά θέλω να κλείσω εισιτήριο με Ράυαν .. έχει να κλείσω εδώ και καιρό, πριν κάνουν την ανανέωση στη σελίδα τους και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.. Λοιπόν η απορία μου είναι η εξής, αν αγοράσω εισιτήριο χωρίς να βάλω εξαρχής βαλίτσα η τιμή είναι η ίδια (35-45 ευρώ) ή γίνεται πιο ακριβή μετά όταν την προσθέσω στο τσέκ-ιν;
Ευχαριστώ!
 

Adam164

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Καλημέρα! Έκανα κράτηση και στην προσφώνηση αντί για "Mrs" έβαλα καταλάθος "Mr"... Έψαξα να δω τι παίζει με την αλλαγή και είδα ότι κοστίζει όσο η αλλαγή ονόματος (110€)... Πείτε μου ότι είδα λάθος ή οτι δεν πειράζει....
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Παρε τηλ στην εταιρεία θα στο αλλάξουν χωρις χρηματικη επιβάρυνση ... εχει ξανασυμβεί πολλές φορες.
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Ρε παιδιά γιατί το newsletter της Ryanair μου έρχεται στα γερμανικά; :shock:
Ξέρει κανείς πώς να το αλλάξω;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Βλεπω ατο σαιτ αιτηση για refund σε περιπτωση unused flight..εχει κανει κανεις τετοια αιτηση? Ετσι σου επιστρεφουν χρηματα σε περιπτωση ακυρωσης του ταξιδιου σου?εχει παρει κανεις επιατροφη φορων?
Ειπα να παρω Ryan κι εγω μια φορα αλλα το πεπρωμενο δεν με αφηνει...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Βλεπω ατο σαιτ αιτηση για refund σε περιπτωση unused flight..εχει κανει κανεις τετοια αιτηση? Ετσι σου επιστρεφουν χρηματα σε περιπτωση ακυρωσης του ταξιδιου σου?εχει παρει κανεις επιατροφη φορων?
Ειπα να παρω Ryan κι εγω μια φορα αλλα το πεπρωμενο δεν με αφηνει...
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Έχω κάνει κράτηση για Ρώμη και στο πεδίο" 'Ονομα "αντί για Chara έγραψα Hara. Λέτε να έχω θέμα??
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Έχω κάνει κράτηση για Ρώμη και στο πεδίο" 'Ονομα "αντί για Chara έγραψα Hara. Λέτε να έχω θέμα??
για ολα αυτα τα μικρα γραμματικά λάθη παίρνουν τηλ και τα διορθώνει η εταιρεία χωρις προσθετα τελη
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Καλησπέρα,
Έχω μια απορία και γω για την εν λογω εταιρία, υπάρχει περίπτωση να μην μου εμφανίζει την πτήση για ηλεκτρονικό check in επειδή είναι κράτηση ενηλίκου συνδεδεμένη με ανηλίκου , για να γινει στο αεροδρόμιο όπως στην περίπτωση της emouli?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλησπέρα,
Έχω μια απορία και γω για την εν λογω εταιρία, υπάρχει περίπτωση να μην μου εμφανίζει την πτήση για ηλεκτρονικό check in επειδή είναι κράτηση ενηλίκου συνδεδεμένη με ανηλίκου , για να γινει στο αεροδρόμιο όπως στην περίπτωση της emouli?
Εμείς πετάμε σε ένα μήνα, οπότε και θα ξέρω με σιγουριά τις βουλές της εταιρίας . Πάντως όταν ανοίξει το τσεκ ιν εγώ θα κάνω κανονικά για όλους ηλεκτρονικό τσεκ ιν, όπως με συμβούλεψε ο Παν-παν. Μέχρι τότε λοιπόν υπομονή!:)
Μόλις αποκτήσω εμπειρία θα ενημερώσω το θέμα για να μάθουν και οι υπόλοιποι τι μας επιφυλάσσει η ράυαν.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom