Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Αυτά είναι τηλέφωνο και mail της Ryan σε γραφείο στο αεροδρόμιο της Θεσ/νίκης??
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Είναι το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρίας Skyserv Handling που εξυπηρετεί την Rayanair.
Θεσσαλονίκη
 
Last edited:

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Εμείς πετάμε σε ένα μήνα, οπότε και θα ξέρω με σιγουριά τις βουλές της εταιρίας . Πάντως όταν ανοίξει το τσεκ ιν εγώ θα κάνω κανονικά για όλους ηλεκτρονικό τσεκ ιν, όπως με συμβούλεψε ο Παν-παν. Μέχρι τότε λοιπόν υπομονή!:)
Μόλις αποκτήσω εμπειρία θα ενημερώσω το θέμα για να μάθουν και οι υπόλοιποι τι μας επιφυλάσσει η ράυαν.:lol:
Σε ευχαριστώ. Εμείς πετάμε την Τετάρτη οπότε θα σου πω. Έχω δυο κρατήσεις για την ίδια πτήση απο Ρώμη για Κατάνια, για τους δυο ενήλικες μου δίνει την δυνατότητα για check in, ενώ για το εισιτήριο του ενήλικα που ειναι συνδεδεμενο με του ενηλίκου όχι. Στο site της ryanair διάβασα πως πρεπει ενήλικος και προστατευόμενος πρεπει να κάθονται διπλα κατα την πτήση, ίσως να μην μπορω να κάνω e-check in για μπορούν να το διασφαλισουν αυτο. Θα τους καλέσω τις επόμενες μέρες για να μου λυθεί η απορία.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Σε ευχαριστώ. Εμείς πετάμε την Τετάρτη οπότε θα σου πω. Έχω δυο κρατήσεις για την ίδια πτήση απο Ρώμη για Κατάνια, για τους δυο ενήλικες μου δίνει την δυνατότητα για check in, ενώ για το εισιτήριο του ενήλικα που ειναι συνδεδεμενο με του ενηλίκου όχι. Στο site της ryanair διάβασα πως πρεπει ενήλικος και προστατευόμενος πρεπει να κάθονται διπλα κατα την πτήση, ίσως να μην μπορω να κάνω e-check in για μπορούν να το διασφαλισουν αυτο. Θα τους καλέσω τις επόμενες μέρες για να μου λυθεί η απορία.
Σας έβαλα μειλ να τα έχετε γραπτά ότι σας πουν.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Σας έβαλα μειλ να τα έχετε γραπτά ότι σας πουν.
Είσαι καταπληκτικός, έστειλα ήδη mail με το που το ανήρτησες αλλα αν δεν απαντήσουν θα τους καλέσω απο βδομάδα. Ευχαριστωωωώ!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Μην κοκκινίζεις, δεν αρμόζει στην φωτογραφία σου!!
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Rebequita και emouli καταφέρατε να βγάλετε άκρη τελικά?
Επειδή μου έτυχε και εμένα κάτι παρόμοιο.Έκανα κράτηση για πέντε ενήλικους, οι δύο όμως είναι κάτω από 16 και θα έπρεπε να τους βάλω σαν παιδιά. Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να τους δώσω τηλεφωνικά τα στοιχεία των δύο(ταυτότητες κλπ.) και τις κάρτες επιβίβασης θα τις παραλάβουν στο αεροδρόμιο δωρεάν..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Παρασκευή 13/6 έρχεται κανείς στην Χιρόνα;Θέλω να μου φέρει κάποιος ένα φάκελο.
Δώρο η μεταφορά στην Βαρκελώνη. :)
Μόνο με πμ να μην γεμίσουμε το τόπικ.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Rebequita και emouli καταφέρατε να βγάλετε άκρη τελικά?..
Μου έδωσε τελικά την δυνατότητα το σύστημα να εκτυπώσω και του ανηλίκου τα εισιτήρια και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα με την πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom