Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

Μηνύματα
21
Likes
1
Να έχεις πάντως υπ'όψιν σου ότι ο Δεκέμβριος είναι μήνας με αργίες και υπάρχει μεγαλύτερη
ζήτηση με αποτέλεσμα μεγαλύτερες τιμές.
Δηλαδή πιστεύεις οτι κοντά στα Χριστούγεννα που ενδιαφέρομαι θα είναι πιο ακριβά απο τώρα??
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.716
Ειλικρινά δεν έχω ιδέα και ούτε μπορεί κανείς να σου απαντήσει 100%
 
Μηνύματα
21
Likes
1
Ειλικρινά δεν έχω ιδέα και ούτε μπορεί κανείς να σου απαντήσει 100%
οκ!Απλά επειδή το καλοκαίρι είναι πιο ανεβασμένες οι τιμές θα περιμένω..αλλα θα τα κοιτάω ..και πιο ανεβασμένα απο 150 δεν νομίζω να πάει!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
οκ!Απλά επειδή το καλοκαίρι είναι πιο ανεβασμένες οι τιμές θα περιμένω..αλλα θα τα κοιτάω ..και πιο ανεβασμένα απο 150 δεν νομίζω να πάει!
Η πτήση υπάρχει και τον χειμώνα ε; Το είδες και είσαι σίγουρη, μην είναι κάποια εποχιακή. Γενικά υπάρχει κάποιος ''κανόνας'' σύμφωνα με τον οποίο κανένα μήνα νωρίτερα με δύο θα βρεις τις καλύτερες τιμές. Οπότε υπομονή!
 
Μηνύματα
21
Likes
1
Η πτήση υπάρχει και τον χειμώνα ε; Το είδες και είσαι σίγουρη, μην είναι κάποια εποχιακή. Γενικά υπάρχει κάποιος ''κανόνας'' σύμφωνα με τον οποίο κανένα μήνα νωρίτερα με δύο θα βρεις τις καλύτερες τιμές. Οπότε υπομονή!
Τι εννοείς εποχιακή? Απλά κοιτούσα για εισητήρια για Δεκέμβρη και είναι 150. .Δηλαδή και εσύ μου λες κοντά στον οκτώμβρη να κλέισω.θα είναι πιο οικονομικά!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι εννοείς εποχιακή? Απλά κοιτούσα για εισητήρια για Δεκέμβρη και είναι 150. .Δηλαδή και εσύ μου λες κοντά στον οκτώμβρη να κλέισω.θα είναι πιο οικονομικά!
Ορισμένες πτήσεις δεν γίνονται ολόκληρο χρόνο. Αλλά αφού είδες τιμή τότε θα είναι από αυτά που θα συνεχίζει.
Ναι γενικότερα σου λέω να κοιτάξεις αργότερα, μετά το καλοκαίρι.
 
Μηνύματα
21
Likes
1
Ορισμένες πτήσεις δεν γίνονται ολόκληρο χρόνο. Αλλά αφού είδες τιμή τότε θα είναι από αυτά που θα συνεχίζει.
Ναι γενικότερα σου λέω να κοιτάξεις αργότερα, μετά το καλοκαίρι.
οκ! Σ'ευχαριστώ πολύ!Απλά αυτή θα είναι η δεύετρη φορά που θα ταξιδέψω με την rayanair..και δεν ξέρω τα "μυστικά'' ! Οπότε μετά το καλοκαίρι!
 

Aenima

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονικη
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπερα σας. Χιλια συγνωμη αν καποιος εχει ηδη απαντησει στις ερωτησεις. Προσπαθησα ηδη να διαβασω ολα τα αλλα θεματα αλλα καπου στην 20η σελιδα με επιασε μια νυστα :p

Λοιπον, εχω κανει εδω και δυο μερες κρατηση απο Βρυξελλες - Θεσσαλονικη και απο Θεσσαλονικη - Αθηνα. Μου εχει σταλει μειλ οτι εγινε η κρατηση αλλα η χρεωση δεν υπαρχει στην καρτα μου. (Maestro). Μαλιστα για την πτηση Θεσσαλονικη - Αθηνα μου εστειλαν και αποδειξη πληρωμης.
Προσπαθω να επικοινωνησω τηλεφωνικα για να δω τι παιζει αλλα δεν τα εχω καταφερει.
(Αληθεια τι παιζει με τα τηλεφωνα της εταιριας; Γιατι κρυβονται; :p)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Τα τηλέφωνά τους είναι λίγο της υπομονής και οι ώρες που λειτουργούν είναι τοπικές.
 

Revi

Member
Μηνύματα
59
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία - Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Καλημέρα !!!
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικα με την Ryanair αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει..
θέλω να πάρω μαζί μου ένα παιδικό καροτσάκι. Δεν ξέρω πως πάει αυτό. Πρέπει να πληρώσω έξτρα? Διάβασα στους κανονισμούς της εταιρείας ότι πρέπει να είναι καλυμμένο (δηλαδή να είναι σε τσάντα) διαφορετικά δεν σε αφήνουν να το πάρεις, αλλά δεν ξέρω αν χρεώνεσαι.. δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου στο τσεκ ιν που δηλώνεις ότι θα έχεις παιδικό καροτσάκι.

ΣΑΣ ευχαριστω εκ των προτέρων για τη βοήθεια. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.604
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα !!!
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικα με την Ryanair αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει..
θέλω να πάρω μαζί μου ένα παιδικό καροτσάκι. Δεν ξέρω πως πάει αυτό. Πρέπει να πληρώσω έξτρα? Διάβασα στους κανονισμούς της εταιρείας ότι πρέπει να είναι καλυμμένο (δηλαδή να είναι σε τσάντα) διαφορετικά δεν σε αφήνουν να το πάρεις, αλλά δεν ξέρω αν χρεώνεσαι.. δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου στο τσεκ ιν που δηλώνεις ότι θα έχεις παιδικό καροτσάκι.

ΣΑΣ ευχαριστω εκ των προτέρων για τη βοήθεια. :)
Το μήνυμα σου μεταφέρθηκε σε αυτό το θέμα, όπου μπορείς να βρεις και πολύ χρήσιμες πληροφορίες για τις ερωτήσεις σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.127
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom