Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αν πάω στο αεροδρόμιο μέρες πριν το ταξίδι μου για να τσεκάρω εάν χωράει η βαλίτσα που έχω, γίνεται? Έχουν κάποιο ειδικό "δοχείο" ή με το μάτι περνάνε?
Ναι υπάρχει, αν γκουγκλάρεις ryanair θα δεις εικόνες ακόμα και βίντεο στο youtube.

Καλησπέρα!Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να πάω απο το Dusseldorf weeze,μέσα στο Dusseldorf?? Ευχαριστώ!
Στη σελίδα του αεροδρομίου τα λέει όλα.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αν πάω στο αεροδρόμιο μέρες πριν το ταξίδι μου για να τσεκάρω εάν χωράει η βαλίτσα που έχω, γίνεται? Έχουν κάποιο ειδικό "δοχείο" ή με το μάτι περνάνε?
Καλέ μια μεζούρα ή ένα μέτρο δεν έχεις;
 

MARI@

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
καλησπέρα παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..δεν ξερω αν είμαι στο σωστο τοπικ.οταν κλεινεις εισητηριο το ονομα θα πρεπει να είναι γραμμενο στα λατινικα,θα πρεπει να είναι με κεφαλαια τα γραμματα???
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.887
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
λατινικά και κεφαλαία.
 

Revi

Member
Μηνύματα
59
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία - Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
καλησπέρα παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..δεν ξερω αν είμαι στο σωστο τοπικ.οταν κλεινεις εισητηριο το ονομα θα πρεπει να είναι γραμμενο στα λατινικα,θα πρεπει να είναι με κεφαλαια τα γραμματα???
Καλημέρα Mari@ όταν κλείνεις εισητήριο πρέπει να είναι οποσδήποτε στα ΛΑΤΙΝΙΚΑ όπως είναι γραμμένο στην ταυτότητα ή στο διαβατήριο σου. Αν θα ταξιδέψεις σε χώρες εκτός Ελλάδας είναι πολύ αυστηροί πάνω σε αυτό το θέμα. ούτε γράμμα δεν πρέπει να είναι διαφορετικό από ότι στην ταυτότητά σου. Γράψε το στα κεφαλαία ή Sentence Case. :)
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Παιδία καλησπέρα για τοπική πτήση αθηνα ροδος που έγραψα το όνομα KIRIAKI αντί του KYRIAKI που γραφεί στη ταυτότητα θα εχω θεμα?????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom