Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

lkdr1977

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Καλησπερα θα ηθελα να μαθωεαν χριαζεται να κανω κατι για τις αποσκευες που ειναι να παραδωσω κατα την αναχωρηση μου σε ταξιδι με την ryanair.Εχω κανει check in στα ατομα και δεν γνωριζω εαν πρεπει να κανω και κατι για τισ αποσκευες
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Έχεις αγοράσει αποσκευες ή όχι; Αν ναι, πας στο γκισέ της εταιρείας με εκτυπωμένο το boarding pass και αφήνεις τις αποσκευες σου.
 

lkdr1977

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Σίγουρα!:)
αλλά τις έχεις προσθέσει όταν έκλεισες τα εισιτήρια;..γιατί οι βαλίτσες,πάνε έξτρα.
Ναι εχω προσθεσει και εχω πληρωση οταν εκλεισα τα εισιτηρια τισ αποσκευες και απλα σημερα εχω κανει check in και δεν ξερω εαν κανω κατι για να δηλωσω και τισ βαλιτσες

Όλοι μας, μακράν η καλύτερη απάντηση σε αυτό το τόπικ!
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: ναι ολοι εχουμε δικες μας αποσκευες απλα νομιζα οτι ειπεσ εαν αγορα βαλιτσεσ τησ ryanair!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και εγω πεθανα στα γελια:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
To Μόνο που κάνεις είναι αυτό που σου είπα στο προηγούμενο ποστ μου, τις δίνεις στο υπάλληλο στο γκισέ, σου λένε από ποια πύλη αναχωρεί η πτήση και στη συνέχεια φεύγεις και πας να περάσεις έλεγχο ασφαλείας και από εκεί για την πύλη που σου προείπαν ή που θα δεις στις οθόνες.
 

lkdr1977

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
To Μόνο που κάνεις είναι αυτό που σου είπα στο προηγούμενο ποστ μου, τις δίνεις στο υπάλληλο στο γκισέ, σου λένε από ποια πύλη αναχωρεί η πτήση και στη συνέχεια φεύγεις και πας να περάσεις έλεγχο ασφαλείας και από εκεί για την πύλη που σου προείπαν ή που θα δεις στις οθόνες.
Σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα !!!!
 

upperLeedEl

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Γεια σας,
κλείσαμε δυο εισιτήρια για τον άλλο μήνα απο Χανιά για Leeds, όμως για να διαλέξουμε θέση είχε χρέωση, στη σελίδα λέει ότι εμείς θα κάνουμε 7 μέρες πριν check-in θέσεις θα μας δώσουν η θα κάτσουμε όπου βρούμε όταν μπούμε ;
 

lkdr1977

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Γεια σας,
κλείσαμε δυο εισιτήρια για τον άλλο μήνα απο Χανιά για Leeds, όμως για να διαλέξουμε θέση είχε χρέωση, στη σελίδα λέει ότι εμείς θα κάνουμε 7 μέρες πριν check-in θέσεις θα μας δώσουν η θα κάτσουμε όπου βρούμε όταν μπούμε ;
Εγω που εκανα check in μωλις σημερα μου εδωσε και θεσεις στo boarding pass
 

upperLeedEl

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Ευχαριστω και αφου ειναι κλεισμενα με την ιδια καρτα θα μας δωσουν και θεσεις μαζι ! ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom