Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
χαχαχα μόλις συνειδητοποίησα τι έγραψα! (μετά την επισήμανσή σου!) χαχα εργασίες στον αεροδιάδρομο!:bash:
ΥΓ. Χιλιοευχαριστώ για τα καλά σου νέα!! Κερνάω καφέ! :clap:[/QUOTE]
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
επειδή δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο google, στο αεροπλάνο μπορώ να πάρω δικά μου σνακ για φαγητό?(π.χ. μπάρες δημητριακών)
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
επειδή δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο google, στο αεροπλάνο μπορώ να πάρω δικά μου σνακ για φαγητό?(π.χ. μπάρες δημητριακών)
Ναι κανονικά,εγώ πάντα παίρνω κανα τόστ κτλπ,ποτέ δεν μου έχουν πει τίποτα.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Ακόμη...
Συντομα : Τέλος κατανάλωσης τροφιμων και ποτών στο αεροσκάφος 10ευρω. Τώρα με ένα κόστος 10ευρω μπορείτε να καταναλώνετε τα δικά σας τρόφιμα και ποτά. Αλλιώς νερό 3ευρω, τόστ 5ευρω. :)
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
επειδή δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο google, στο αεροπλάνο μπορώ να πάρω δικά μου σνακ για φαγητό?(π.χ. μπάρες δημητριακών)
Ναι, οτιδηποτε δεν θα σου δημιουργησει προβλημα στον έλεγχο του αεροδρομιαου.
Μπορεις να παρεις και νερακια απο το μπαρ του αεροδρομιου ΑΦΟΥ περασεις τον έλεγχο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Ακόμη...
Συντομα : Τέλος κατανάλωσης τροφιμων και ποτών στο αεροσκάφος 10ευρω. Τώρα με ένα κόστος 10ευρω μπορείτε να καταναλώνετε τα δικά σας τρόφιμα και ποτά. Αλλιώς νερό 3ευρω, τόστ 5ευρω. :)
Προφανώς αστειεύεσαι; Δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.
 

romeohellas

Member
Μηνύματα
108
Likes
60
οτι αγορασεις μετα τον ελεγχο και το ψαξιμο το παιρνεις μαζι σου τοστ καφεδες πορτοκαλαδες ουισκυ μπουκαλα για το ταξιδι τα παντα ολα εγγυημενο προχθες το κανα με σε πτηση απο και προς μαλτα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
οτι αγορασεις μετα τον ελεγχο και το ψαξιμο το παιρνεις μαζι σου τοστ καφεδες πορτοκαλαδες ουισκυ μπουκαλα για το ταξιδι τα παντα ολα εγγυημενο προχθες το κανα με σε πτηση απο και προς μαλτα
το εκανες αλλα απαγορευεται. και να φερνεις ζεστους καφεδες (η φραπεδια εξαιρειται) αλλα κ η καταναλωση δικου μας αλκοολουχου ποτου. εκτος αν το ουισκι το εχεις για να το βλεπεις μονο.
Προφανώς αστειεύεσαι; Δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.
ειδες? το χιουμορ ειναι μεταδοτικο κ στο τελος χανεις τη μπαλα.
 

Marios_Gr

Member
Μηνύματα
520
Likes
2.573
Επειδή δεν έχω την παραμικρή σχέση ως τώρα με την Ryan Air, μπορεί κάποιος να με ενημερώσεις ποια είναι η χρέωση για βαλίτσα παραδοτέα στο γκισέ, για πτήση εξωτερικού (εντός ΕΕ);
 

dionisisgasi

Member
Μηνύματα
26
Likes
4
Επειδή δεν έχω την παραμικρή σχέση ως τώρα με την Ryan Air, μπορεί κάποιος να με ενημερώσεις ποια είναι η χρέωση για βαλίτσα παραδοτέα στο γκισέ, για πτήση εξωτερικού (εντός ΕΕ);
κάνα 40-60αρι να περιμένεις. εξαρτάται από τη πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.797
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom