Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Για εσωτερική πτηση Αθηνα-Χανια χρειάζεται κατά το check in να ανεβάσω πιστοποιητικο εμβολιασμού ή μπορώ να το δείξω απλά στο αεροδρόμιο;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αυτό που λέει δωρεάν αλλαγή ή Ryanair το έχει κάνει κανείς; είναι όντως δωρεάν η αλλαγή σε ημερομηνίες;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Αυτό που λέει δωρεάν αλλαγή ή Ryanair το έχει κάνει κανείς; είναι όντως δωρεάν η αλλαγή σε ημερομηνίες;
Οχι μονο ημερομηνιας αλλα και προορισμου. Πληρωνεις βεβαια την ενδεχομενη διαφορα. Το εχω κανει.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ναι ε; μέχρι πότε πρέπει να είναι τα νέα ταξίδια;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Στον λογαριασμό μέσα στην Ryanair είχε μια λίστα με τα Παλαιότερα ταξίδια! Πλέον είναι άδειο! Εχει γίνει και σε κάποιον άλλον ;
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Στον λογαριασμό μέσα στην Ryanair είχε μια λίστα με τα Παλαιότερα ταξίδια! Πλέον είναι άδειο! Εχει γίνει και σε κάποιον άλλον ;
Ναι κ σε εμένα οριν λίγο καιρό που μπήκα, δεν έδειχνα τα παλιοτερα ταξίδια
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αχ! παλι βγηκαν κατι φτηνα εισητηρια.... Μιλανακι για 3 βραδια αξιζει;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.113
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μπορεί κάποιος να μου πει τι πρέπει να ανεβάσεις στη σελίδα της Ryan ( ; ) για να πετάξεις, το plf ή το ευρωπαϊκό πιστοποιητικό; Είχε γραφεί κάπου κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να το βρω...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Μπορεί κάποιος να μου πει τι πρέπει να ανεβάσεις στη σελίδα της Ryan ( ; ) για να πετάξεις, το plf ή το ευρωπαϊκό πιστοποιητικό; Είχε γραφεί κάπου κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να το βρω...
Τιποτε. Τα πηγα εγγραφα στο αεροδρομιο, τα τσεκαραν και τελος. Οποιος θελει τα ανεβαζει την ωρα του τσεκ ιν. Plf και ευρωπαικο πιστοποιητικο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom