Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλησπερα, check in να το αφησω για 24 ωρες πριν την πτηση ωστε να ειναι δωρεαν; θα προλαβω να ερθουν τα email μεχρι να πεταξουμε πιστευετε;
 

tham

Member
Μηνύματα
62
Likes
62
Καλησπερα, check in να το αφησω για 24 ωρες πριν την πτηση ωστε να ειναι δωρεαν; θα προλαβω να ερθουν τα email μεχρι να πεταξουμε πιστευετε;
θα εχεις συμπληρωσει εσυ το dPLF νωριτερα, εστω και με τυχαιο αριθμο θεσης
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ωραια ευχαριστω, εκει κολλησα.... ποσες μερες πιο πριν μπορουμε ?(για επιστροφη)
 

tham

Member
Μηνύματα
62
Likes
62
ωραια ευχαριστω, εκει κολλησα.... ποσες μερες πιο πριν μπορουμε ?(για επιστροφη)
στην επιστροφη για ελλαδα αποσο θυμαμαι δεν ζηταει καν αριθμο θεσης, οσο θελεις νωριτερα το στελνεις ,απλως σου εστελναν email με το qrcode τα μεσανυχτα πριν την επιστροφη, τωρα νομιζω το αλλαξαν και το στελνουν αμεσως
 

Skg

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σας ταξιδεύω σύντομα με Ryanair και βλέπω ότι το αεροπλάνο είναι σχεδόν άδειο (μέσω εφαρμογής Ryanair το τσεκάρω) μπορώ πχ εάν εμένα και την παρέα μου μας έχω ξεχωριστά σε θέσης κατά την πτήση να αλλάξουμε δίπλα δίπλα ή και σε παράθυρο; σε κενή πάντα θέση εννοείται ή δεν επιτρέπεται; το έχει κάνει κάποιος; ευχαριστώ!
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
656
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Είναι σύνηθες φαινόμενο η αλλαγή θέσεων σε πτήσεις της Ryanair, *θεωρητικά* ίσως να μην επιτρέπεται, πρακτικά όλοι κάνουν αλλαξοθεσιές! Ειδικά αν ειναι μισογεμάτο και υπάρχουν πολλές κενές, δεν θα σας πει κανείς τίποτα.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Απλα μπορει μεχρι να καθησουν ολοι στις θεσεις τους για να δεις ποιες ειναι αδειες να σου πουνε κατσε εκει που εισαι και μολις απογειωθει πας οπου βρεις ελευθερη θεση.
Ενα αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να καθησετε ολοι μαζι ασχετα τι γραφει το εισητηριο σας και εαν ερθει καποιος του λες εαν θελει να καθησει καπου αλλου, εχει δικαιωμα ομως να καθησει στην θεση του, φευγεις δηλαδη εαν σου πει οχι.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εμας για μαλτα ηταν γεματο το αεροπλανο και δεν αφησαν μια κυρια που ζητησε να αλλαξει θεση... Πρωτη φορα μου τυχαινει να αναγκαστω να πλγρωσω θεσεις... μεχρι τωρα (προ κοβιντ) παντα καθομουν μαζι με τον αντρα μου χωρις να πληρωσουμε...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλησπέρα. Έχει μπορέσει ποτέ κανείς να αλλάξει και το όνομα και το επίθετο ολόκληρα στην δωρεάν αλλαγή ονόματος τις πρώτες 48 ώρες μετά την κράτηση; Να βάλει δηλαδή τα στοιχεία άλλου. Εντάξει δεν γίνεται λογικά:) αλλά ρωτάω μήπως και το πέτυχε κάποιος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.467
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom