Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
όχι, δε θα υπάρξει πρόβλημα, το κάνω αυτό εδώ κι κάτι μήνες αυτό, αγοράζω με την κάρτα μου, για άλλα άτομα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.410
Ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Οποτε χρεωνουμε την αδερφη κανονικα και με το νομο!!
 

dragonver

Member
Μηνύματα
51
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Περού
Να ρωτήσω λίγο, αν και λογικά θα έχει ξαναειπωθεί, όταν κάνω online check in από ότι είδα μου έχει για ταξιδιωτικό έγγραφο μόνο την επιλογή διαβατηρίου; Τι κάνω τότε; Αριθμό ταυτότητας δεν βάζω; Ημερομηνία λήξης τι θα βάλω;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πρέπει να επιλέξεις πρώτα τη χώρα, μετά θα σου βγάλει και την επιλογή για ταυτότητα (national id).
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
A και ημερομηνία λήξης για ταυτότητα βάλε μια τυχαία ημερομηνία καμιά δεκαετία μετά (εγώ βάζω την ίδια ημερομηνία με ημερομηνία έκδοσης + 15 χρόνια)
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
Εχω κλείσει με ryanair για Ρωμη για 01-03 για 2 ατομα. Θέλω τώρα να κάνω το online check in και αν και διάβασα το topic Ε check in απο την Ryanair του ThanasisU2 έχω ακόμα κάποιες απορίες που ειναι οι εξής:
Εγώ που θα βάλω τα στοιχεία 2 ατόμων θα μου βγάλει στο τέλος δυο ξεχωριστά pdf ένα για το κάθε άτομο?
Κάνουμε την διαδικασία που λέει ο ThanasisU2 για το πάνε, μας βγάζει τα "εισητήρια", τα εκτυπωνουμε και μετά για το έλα ξανακάνουμε από την αρχή το ίδιο, χρησιμοποιώντας πάλι τον ένα και μοναδικό reservation number?
Ευχαριστώ...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.908
Εχω κλείσει με ryanair για Ρωμη για 01-03 για 2 ατομα. Θέλω τώρα να κάνω το online check in και αν και διάβασα το topic Ε check in απο την Ryanair του ThanasisU2 έχω ακόμα κάποιες απορίες που ειναι οι εξής:
Εγώ που θα βάλω τα στοιχεία 2 ατόμων θα μου βγάλει στο τέλος δυο ξεχωριστά pdf ένα για το κάθε άτομο?
Κάνουμε την διαδικασία που λέει ο ThanasisU2 για το πάνε, μας βγάζει τα "εισητήρια", τα εκτυπωνουμε και μετά για το έλα ξανακάνουμε από την αρχή το ίδιο, χρησιμοποιώντας πάλι τον ένα και μοναδικό reservation number?
Ευχαριστώ...
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...6319-e-check-%E1%F0%FC-%F4%E7%ED-ryanair.html
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
άμα κάνεις 2 άτομα, απλά θα βαλέις τα 2 ονόματα (συν τα λοιπά στοιχεία) σε μια κράτηση, και θα εκτυπώσεις 2 pdf ;)
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
θαναση κανω την διαδικασια μια φορα για το πανε και μετα με το ιδιο reservation number κανω από την αρχή τα ίδια για το έλα?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.643
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom