Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μόνο μία ερώτηση και από μένα:
Μπορεί, κάποιος, να σπουδάσει κάπου τον τρόπο να ταξιδεύει με ράιαν;
Μπορεί, αλλά πρέπει να είναι κάτω από το όριο ηλικίας που δέχονται φοιτητές οι σχολές....
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Μπορεί, αλλά πρέπει να είναι κάτω από το όριο ηλικίας που δέχονται φοιτητές οι σχολές....
Η "δια βίου μάθηση" του ΓΑΠ πάει περίπατο δηλαδή ...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δεν πειράζει, του πέτυχε τουλάχιστον το ένας εργαζόμενος ανά οικογένεια :)
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Μια ερώτηση και από μενα (δύο μάλλον)
1. Υπάρχει τρόπος να αποφύγουμε το συνεχη καταιγισμό κειμένων προς συλλαβισμό? (χρειάζομαι γυαλιά πλέον μετά από 15 λεπτα ψαξίματος στη σελίδα της)
2. Ξαφνικά ζητάει και διεύθυνση που πρέπει να είναι η ίδια με αυτή της πιστωτικής, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω κράτηση (προφανώς δεν αναγνωρίζει τη μεταφορά από τα ελληνικά στα αγγλικα). Τι γίνεται με αυτό?
Έχει αρχισει και γίνεται κουραστική η ράιαν και μου φαίνεται θα λοξοδρομήσω προς την πλευρά του Τάβερ:D
Κ μένα μου ζητούσε στην τελευταία φόρμα η ραυαν διευθυνση...και έτσι επειδη δεν καταλαβαινα και με κουρασε :roll:έκλεισα με wizzair. Τι ακριβώς συμπληρωσες τελικά σε κείνο το πεδίο;
(καλες χρυσες οι λοου κοστ, αλλα μου χουν βγαλει την ψυχη!)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Κ μένα μου ζητούσε στην τελευταία φόρμα η ραυαν διευθυνση...και έτσι επειδη δεν καταλαβαινα και με κουρασε :roll:έκλεισα με wizzair. Τι ακριβώς συμπληρωσες τελικά σε κείνο το πεδίο;
(καλες χρυσες οι λοου κοστ, αλλα μου χουν βγαλει την ψυχη!)
Δοκίμασα κάθε δυνατή διεύθυνση που μπορούσα να έχω όταν έβγαλα την κάρτα (του σπιτιού που νοίκιαζα, που μένω τώρα, της δουλειάς μου, του πατρικού μου, μέχρι και την διεύθυνση πρώην σχέσης έβαλα) και τελικά κάποια ταίριαξε!
όντως δεν ξέρεις τι θα βγάλει κάθε φορά, η ήζυτζετ με εκδικείται που την απατώ τελευταία.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δεν έχω καταλάβει, ποιο είναι το πεδίο αυτό της δ/νσης που σας μπέρδεψε; Μήπως μπορώ να βοηθήσω;
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
να κάνω και εγώ μια χαζή ερώτηση? στην χειραποσκευή δεν βάζετε και τα είδη όπως σαμπουάν κλπ?? αυτά επιτρέπονται?
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
να κάνω και εγώ μια χαζή ερώτηση? στην χειραποσκευή δεν βάζετε και τα είδη όπως σαμπουάν κλπ?? αυτά επιτρέπονται?
αν είναι κάτω από 100ml/τεμάχιο μπορείς να τα πάρεις μαζί σου
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλη λυση ειναι να κρατατε δειγματα απο περιοδικα κ.α. τετοια, ωστε να μην πιανουν χωρο τα σαμπουαν και τα αφρολουτρα! Επισης το ιδιο ισχυει και για κρεμες κτλ
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom