Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
τις ειδα αλλα δεν εβγαλα ακρη... Ισχυει σιγουρα οτι ζουλαμε οσο θελουμε; αλλιως θα παρω 2 βαλιτσες με 10 ευρω η μια και θα ειμαι σιγουρη! Τελος, υπαρχει και η εξης λυση: Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης να βγαινει και σε αλλα χρωματα;
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Μια ερώτηση και από μενα (δύο μάλλον)
1. Υπάρχει τρόπος να αποφύγουμε το συνεχη καταιγισμό κειμένων προς συλλαβισμό? (χρειάζομαι γυαλιά πλέον μετά από 15 λεπτα ψαξίματος στη σελίδα της)
2. Ξαφνικά ζητάει και διεύθυνση που πρέπει να είναι η ίδια με αυτή της πιστωτικής, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω κράτηση (προφανώς δεν αναγνωρίζει τη μεταφορά από τα ελληνικά στα αγγλικα). Τι γίνεται με αυτό?
Έχει αρχισει και γίνεται κουραστική η ράιαν και μου φαίνεται θα λοξοδρομήσω προς την πλευρά του Τάβερ:D
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Αν τα καταφερεις και την βαλεις στην ειδικη θηκη οκ.Χοροπηδα οσο θελεις.
Εχει και σε ροζουλι.:haha:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Μια ερώτηση και από μενα (δύο μάλλον)
1. Υπάρχει τρόπος να αποφύγουμε το συνεχη καταιγισμό κειμένων προς συλλαβισμό? (χρειάζομαι γυαλιά πλέον μετά από 15 λεπτα ψαξίματος στη σελίδα της)
2. Ξαφνικά ζητάει και διεύθυνση που πρέπει να είναι η ίδια με αυτή της πιστωτικής, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω κράτηση (προφανώς δεν αναγνωρίζει τη μεταφορά από τα ελληνικά στα αγγλικα). Τι γίνεται με αυτό?
Έχει αρχισει και γίνεται κουραστική η ράιαν και μου φαίνεται θα λοξοδρομήσω προς την πλευρά του Τάβερ:D
εγω δεν ειχα προβλημα με τη διευθυνση της καρτας. Απλα την εγραψα στα αγγλικα
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Παιδιά που μπορούμε να βρούμε φτηνές κινεζιές βαλίτσες για Ryanair στη Θεσσαλονίκη;; Ρωτάω γιατί πριν η Ειρήνη είπε για βαλίτσα 10 ευρώ!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Δεν εχετε κινεζικα στην Θεσ/νικη; Αν και ποτε δεν ψωνιζω απο κινεζικα δυστυχως θα κανω μια εξαιρεση... (με 10 ευρω δεν βρισκω αλλου...) Εκει στην "αγορα - παζαρι" στην Αθωνος τις εχουν πιο ακριβες;
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά που μπορούμε να βρούμε φτηνές κινεζιές βαλίτσες για Ryanair στη Θεσσαλονίκη;; Ρωτάω γιατί πριν η Ειρήνη είπε για βαλίτσα 10 ευρώ!
Στο Jumbo είχα δει παλαιότερα με 10 ευρώ.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Μια ερώτηση και από μενα (δύο μάλλον)
1. Υπάρχει τρόπος να αποφύγουμε το συνεχη καταιγισμό κειμένων προς συλλαβισμό? (χρειάζομαι γυαλιά πλέον μετά από 15 λεπτα ψαξίματος στη σελίδα της)
2. Ξαφνικά ζητάει και διεύθυνση που πρέπει να είναι η ίδια με αυτή της πιστωτικής, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω κράτηση (προφανώς δεν αναγνωρίζει τη μεταφορά από τα ελληνικά στα αγγλικα). Τι γίνεται με αυτό?
Έχει αρχισει και γίνεται κουραστική η ράιαν και μου φαίνεται θα λοξοδρομήσω προς την πλευρά του Τάβερ:D
Μόνο μία ερώτηση και από μένα:
Μπορεί, κάποιος, να σπουδάσει κάπου τον τρόπο να ταξιδεύει με ράιαν;
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Για μεταπτυχιακό μιλάω ... :p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom