EasyJet Ερώτηση για easyjet

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλημέρα σε όλους,

Στο check in στην Easy ζητάει ημ λήξης της ταυτότητα.. Εκεί τι βάζουμε;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.435
Likes
4.425
Βάλε μετά από 5 χρόνια ή 15 χρόνια από την έκδοση της ταυτότητας ή ... ότι θέλεις τέλοσπάντων, δεν υπάρχει θέμα...
Πληροφοριακά έχει απαντηθεί το ερώτημά σου δεκάδες φορές στο forum...
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Καλησπέρα σας! Έχω κλείσει για το Μάρτιο εισητηρια. Μου έστειλαν email επιβεβαίωσης κράτησης κ μ γράφει ότι θα πρέπει να συμπληρώσω τα στοιχεία των επιβατωβ(ταυτότητας) αυτό πρέπει να το κάνω από τώρα η κατά το check in?
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Καλησπέρα σας! Έχω κλείσει για το Μάρτιο εισητηρια. Μου έστειλαν email επιβεβαίωσης κράτησης κ μ γράφει ότι θα πρέπει να συμπληρώσω τα στοιχεία των επιβατωβ(ταυτότητας) αυτό πρέπει να το κάνω από τώρα η κατά το check in?
οπότε το κάνεις ,πριν το τσεκ ιν
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Καλημέρα σας και πάλι! Λόγο του ότι θα ταξιδέψουμε στη Σκωτία μας είπαν πως πρέπει τελικά για να είμαστε σίγουροι να έχουμε διαβατήριο. Έχουμε κάνει όμως ήδη check in κ για τις 2 πτήσεις. Γνωρίζει κανείς τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλημέρα σας και πάλι! Λόγο του ότι θα ταξιδέψουμε στη Σκωτία μας είπαν πως πρέπει τελικά για να είμαστε σίγουροι να έχουμε διαβατήριο. Έχουμε κάνει όμως ήδη check in κ για τις 2 πτήσεις. Γνωρίζει κανείς τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση
Δεν ξέρω ποιός σας το είπε αλλά μπορείς και με την ταυτότητα.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Καλημέρα σας και πάλι! Λόγο του ότι θα ταξιδέψουμε στη Σκωτία μας είπαν πως πρέπει τελικά για να είμαστε σίγουροι να έχουμε διαβατήριο. Έχουμε κάνει όμως ήδη check in κ για τις 2 πτήσεις. Γνωρίζει κανείς τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση
Δεν ισχυει κατι τέτοιο..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλημέρα σας και πάλι! Λόγο του ότι θα ταξιδέψουμε στη Σκωτία μας είπαν πως πρέπει τελικά για να είμαστε σίγουροι να έχουμε διαβατήριο. Έχουμε κάνει όμως ήδη check in κ για τις 2 πτήσεις. Γνωρίζει κανείς τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση
Αυτούς που σας το είπανε να μην τους ξαναρωτήσετε για τίποτα.
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Λόγο του ότι γυρνάμε 30/3 κ η eazy Jet κ η πρεσβεία μας συνέστησαν διαβατήριο. Τι να σ πω σγρ δεν τα υπολόγιζα με αυτα
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Λόγο του ότι γυρνάμε 30/3 κ η eazy Jet κ η πρεσβεία μας συνέστησαν διαβατήριο. Τι να σ πω σγρ δεν τα υπολόγιζα με αυτα
Μιλησατε με easy jet εσεις προσωπικα κ σας συνεστησαν διαβατήριο?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.234
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom