Εστιατορια και ταβερνες και ζαχαροπλαστεία στην Αθηνα

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Απο ινδικο εχετε να προτεινετε καποιο καλο στην Αθηνα; Εκλεισε το αγαπημενο μου “Indian Masala” στην Ερμου και ενα αλλο που δοκιμασα στο σταθμο Ακροπολης, το “Namaste” αν και ηταν πολυ καλο το βρηκα πολυ τσιμπημενο.
Βabaji στη Νίκης κ Μητροπολεως
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Pink elephant στο Χαλάνδρι ? Τι λέει ?
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.079
Απο τιμες τι λεει;
Αι τραπεζοκόμοι ευγενείς αλλά όχι και σε φάση μεταμοντερνιας να σου μιλάνε όπως σου μιλούσε ο εξ Ξηρομέρου Αιτωλοακαρνανίας συνάδελφος σέ έξοδο στην Σπάρτη, στο στρατό, αλλά όχι με αυτό το στυλ του αψβούργου υπερφεουδάρχη ή ξερωγω λες και εχεις παει εκει να ζητησεις *εσύ* δανεικά.

H ποσοτης των μεριδών, λίαν καλή.

Στο μείον η μικροτάτη σάλα.


Pink elephant στο Χαλάνδρι ? Τι λέει ?
Το αντιστοιχο παντως που εδραζεται εις το (ανεξάρτητο πριγκηπάτο) των Εξαρχείων, ειναι αξιολογοτατον. Στο σύν το ότι μου απαντησαν εξόχως πνευματωδως σε μια 4 αστρων (και ουχι 5) κριτικη μου.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Το αντιστοιχο παντως που εδραζεται εις το (ανεξάρτητο πριγκηπάτο) των Εξαρχείων, ειναι αξιολογοτατον. Στο σύν το ότι μου απαντησαν εξόχως πνευματωδως σε μια 4 αστρων (και ουχι 5) κριτικη μου.
Καλα που μου το θυμισες. Το τιμουσα στην καραντινα για take away και μετα το ξεχασα, ποτε δεν πηγα για κανονικο τραπεζι.
Για να το βαλω στα υπ' οψιν ξανα...
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.079
Καλα που μου το θυμισες. Το τιμουσα στην καραντινα για take away και μετα το ξεχασα, ποτε δεν πηγα για κανονικο τραπεζι.
Για να το βαλω στα υπ' οψιν ξανα...
Τούβαλα 4 αστρα επειδης δεν ηξευρεν αν ειναι Νεα Πόλις εκει, ή Εξάρχεια.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.079
Άμα είσαι αγεωγράφητος αυτά παθαίνεις...
βασικά μένω σε άλλη Νεάπολη στο λεκανοπέδιο και όποτε ακούω πρωκτοαθηναίους να ισχυριζονται οτι διαθέτουν και αυτοί, νέα πόλη, τα παίρνω και (τους) κανω λαβή του Ντανιελ Ντα Ρούσο την εκ του Καρατου του Κιντ του δυου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
βασικά μένω σε άλλη Νεάπολη στο λεκανοπέδιο και όποτε ακούω πρωκτοαθηναίους να ισχυριζονται οτι διαθέτουν και αυτοί, νέα πόλη, τα παίρνω και (τους) κανω λαβή του Ντανιελ Ντα Ρούσο την εκ του Καρατου του Κιντ του δυου.
Είναι οριακά εντός Νεάπολης, στο τριεθνές (Νεάπολη, Εξάρχεια, Κολωνάκι).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom