Εστιατόρια με Διεθνή κουζίνα

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επίσης, ξέρω ότι η γαλλική πρεσβεία διοργάνωσε πέρυσι και πρόπερσι φεστιβάλ γαλλικής γαστρονομίας. Δεν έχω ακούσει κάτι για φέτος.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τελικά το θέμα ειναι φαγητο στις πρεσβείες η εστιατόρια με διεθνή κουζίνα ;;;
Μήπως να πανε αλλού όλα τα σχετικά μνμ ;;
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Sushi
Εχετε υποψη σας κανενα;; Εχει διαφορα στην κηφισια κ κεφαλαρι κ ν ερυθραια! Επισης στη γλυφαδα το hama!!! Οποιος εχει επισκεφτει καποιο ας μου πει εντυπωσεις!!!! Θελουμε να παμε με τον αντρα μου ετσι για αλλαγη!:rolleyes-80:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχετε υποψη σας κανενα;; Εχει διαφορα στην κηφισια κ κεφαλαρι κ ν ερυθραια! Επισης στη γλυφαδα το hama!!! Οποιος εχει επισκεφτει καποιο ας μου πει εντυπωσεις!!!! Θελουμε να παμε με τον αντρα μου ετσι για αλλαγη!:rolleyes-80:
Τι ψάχνεις ακριβώς ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κάτι σε αλλονταπή κουζίνα σχετικά κοντά στο Σύνταγμα, εκτός του Φουρίν Καζάν και του διπλανού ινδικού; Να είναι ανοικτό και απογευματάκι καθημερινές.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κάτι σε αλλονταπή κουζίνα σχετικά κοντά στο Σύνταγμα, εκτός του Φουρίν Καζάν και του διπλανού ινδικού; Να είναι ανοικτό και απογευματάκι καθημερινές.
Ενδιαφέρεσαι για κυριλέ φάση ή καλύπτεσαι και με πιο καλτ καταστάσεις; Επίσης όταν λες κοντά στο Σύνταγμα εννοείς να περπατιέται από το μετρό ή γενικά προς κέντρο; Πάντως στο Σύνταγμα πέρα τα γνωστά στην Απόλλωνος και πέριξ που ανέφερες (Furin Kazan, Dosirak, Indian Kitchen) δεν ξέρω αν έχει κάποιο άλλο. Παίζει κάπου να έχει πάρει το μάτι μου κι ένα sushi bar.
Αν πάντως η τοποθεσία δεν είναι πρόβλημα έχει ανοίξει ένα thai στην Πειραιώς στα Κάτω Πετράλωνα,
http://andaman.gr/
είναι στα υπόψιν για άμεση δοκιμή, οπότε μπορείς να πας εσύ και να μας πεις κι εμάς...:D
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom